Jak zaplanować idealną randkę?

0
344

Chcesz, zapanować idealną randkę z chłopakiem? Nic prostszego! Po prostu dostosuj się do naszych rad.

Ty znasz swoją druga połówkę najlepiej i to Ty będziesz wiedziała jak on będzie bawił się najlepiej.

1.  Piknik na plaży.

Piknik na plaży o zachodzie słońca… czy można wymarzyć sobie coś lepszego? Zachód słońca i woda, to chyba najlepsza sceneria na idealną randkę. Co wziąć ze sobą? Koc, kosz piknikowy, a w nim: sałatki (pamiętaj, żeby były szczelnie zamknięte w pojemniku, aby nie pobrudzić innych rzeczy, znajdujących się w koszyku), ciastka, słone przekąski, napój, jednorazowe sztućce, kubeczki i talerzyki, papierowe serwetki, frisbee, ringo lub coś innego, dzięki czemu, spędzicie aktywnie czas.

Jeśli w Twoim mieście nie ma plaży, wybierzcie się na łąkę 🙂

2. Restauracja lub jakaś knajpka.

Możecie wybrać się tam, gdzie serwują jedzenie, którego jeszcze nie jedliście. Może sushi lub coś z kuchni francuskiej? Warto próbować nowych potraw, a jeśli zrobicie to wspólnie będziecie mieli okazje wymienienia się opinią. Poszukaj zniżek do restauracji na stronach typu Grupon lub Godealla.

3. Kino, koncert lub kabaret.

W zależności co preferujecie. Warto wcześniej wspólnie ustalić gatunek filmu lub wykonawcę, abyście oboje byli zadowoleni. Sprawdźcie też, czy w Waszym mieście nie ma kina letniego. Takie seanse pod gołym niebem to świetna sprawa.

4. Pub lub dyskoteka.

Głośna muzyka uniemożliwi wam rozmowę, ale będziecie mogli dużo potańczyć, a taniec zbliża. Tutaj znów trzeba pamiętać, aby wybrać miejsce, w którym będziecie czuli się najlepiej, bo przecież o to chodzi.

5. Sesja zdjęciowa.

Jeśli Twój chłopak nie wstydzi się pozować do zdjęć to może być dla Was świetna zabawa i pamiątka na całe życie! Być może któreś z Twoich znajomych pasjonuje się fotografią, a jeśli nie, możesz poszukać sesji zdjęciowych w promocyjnej cenie lub fotografów, którzy chcą stworzyć portfolio i wykonają zdjęcia za darmo.

6. Puszczanie lampionu.

Zabierz go wieczorem na otwartą przestrzeń albo nad jezioro (rzekę) i wypuśćcie tam lampion w niebo. Żeby było jeszcze bardziej romantycznie, weź ze sobą marker, żebyście mogli na lampionie napisać Wasze imiona i wspólne marzenia, które chcielibyście razem zrealizować.

Na randce powinniście być pewne siebie, radosne i spontaniczne. Warto dużo rozmawiać z chłopakiem,  bo wtedy lepiej poznacie siebie.

Źródło tekstu: http://www.dlanastolatek.pl || Źródło zdjęć: http://weheartit.com
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here