Przewodnik po całowaniu – poznaj 5 super trików!

0
4584

Przetestuj 5 całuśnych trików, dzięki którym Twój chłopak na nowo oszaleje na Twoim punkcie!

Rób to powoli. To nie wyścigi, dlatego nie śpiesz się nigdzie. Delikatnie poznawajcie się wzajemnie z chłopakiem i sprawdzajcie co sprawia Wam największą przyjemność.

Drażnij się z nim. Podczas pocałunku, spróbuj napierać swoim językiem na język chłopaka tak, aby musiał się wycofać, a po chwili przestań i pozwól mu ponownie wysunąć język. Ta zabawa na pewno mu się spodoba 🙂

Podkręć tempo. Całowanie się powoli, jest bardzo zmysłowe, ale zaskocz go i przerwij na moment. Spójrz mu głęboko w oczy, a potem pocałuj go mocno i namiętnie.

Użyj dłoni. Pocałunek sam w sobie jest bardzo przyjemny, ale możesz spotęgować te doznania za pomocą rąk. Głaszcz chłopaka po plecach, szyi i twarzy. Możesz też bardzo delikatnie podrapać chłopaka, ale bądź ostrożna, bo nie wszyscy lubią takie pieszczoty.

Kąsaj delikatnie. Podczas pocałunku, delikatnie przygryź dolną wargę chłopaka i possij przez chwilę. Na pewno zapragnie odwdzięczyć Ci się tym samym 🙂 Możesz też delikatnie przygryźć jego ucho lub szyję, ale pamiętaj, żeby robić to z wyczuciem, bo inaczej sprawisz mu ból.

Przewodnik po całowaniu

Źródło tekstu: http://www.dlanastolatek.pl || Źródło zdjęć: http://favim.com

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here