12 tipów na bycie lepszą dziewczyną

#5. Zaprzyjaźnij się z jego kolegami. Albo chociaż spróbuj. Najgorsze co możesz zrobić, to kazać mu wybierać (no, chyba że jego koledzy sprowadzają go na złą drogę). Idealna dziewczyna nie ogranicza swojemu ukochanemu spotkań z kolegami. Za to idealny chłopak i tak najbardziej na świecie lubi towarzystwo swojej wybranki serca.

#6. Komplementuj go. Myślisz, że oni nie lubią słuchać miłych rzeczy na swój temat? To błąd! Pochwal jego umiejętności albo sylwetkę, a z pewnością będzie w siódmym niebie.

#7. Zaskakuj go. Od czasu do czasu zrób mu jakąś niespodziankę, a z pewnością odwdzięczy Ci się tym samym.

#8. Daj mu wolną przestrzeń. Nie za dużo oczywiście 🙂 Facet nie powinien czuć się jak pies na łańcuchu. Pokaż, że mu ufasz! Poza tym, jeśli czasem za sobą zatęsknicie, to tylko wyjdzie Wam na dobre.

Czytaj dalej:

3 KOMENTARZE

  1. Emm hej mam problem z chłopakiem ktory im sie podoba, zncazy chodzi mi o to ze zyjemy w siweicie rzdazonym prze facebook snpaa i instagrama. I mam wrazenie ze mu sie podobam ale wszystkie posty dotyczace temtwo czy ja mu sie poobam dotycza starmomdnego sposobu poznawania chłocpcow i nie ma sie za bardzo do kogo zwrocic

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here