Źródło: https://favim.com/image/4973027

Przygotowaliśmy dla Was poradnik, jak zorganizować swoje 18 urodziny, tak aby były niezapomniane!

18-stka doskonała, czyli jak zaplanować 18-ste urodziny

jak zaplanować 18-ste urodziny
Źródło: Celebconnoissare.com

1. Lista gości. Zrób listę osób, które chcesz zaprosić na swoją imprezę. Dzięki tej czynności łatwiej będzie Ci wszystko zaplanować.

2. Miejsce. Placówka, gdzie odbędzie się impreza, powinna być dostosowana do ilości osób zaproszonych na urodziny. Zadbaj o to, by była wolna przestrzeń do tańczenia. Nie chcesz chyba spędzić tego wieczoru, tylko siedząc.

3. Tematyka. Będzie o wiele ciekawiej, jeżeli wymyślisz tematykę imprezy. Co powiesz na lata 70, 80 lub 90? A może gwiazdy kina lub artyści muzyczni? Ciekawym pomysłem, jest również kolor przewodni imprezy, choć nie każdy ma ubrania w danym odcieniu.

jak zaplanować 18-ste urodziny
Luongphan.com

4. Muzyka. Żadna impreza nie obędzie się bez dobrej muzyki. Zaopatrz się w kilka muzycznych hitów, najlepiej z różnych gatunków, tak, aby każdy był zadowolony. A może poprosisz gości o stworzenie playlisty? Każdy przyniesie na nośniku kilka swoich ulubionych piosenek i zgracie to na 1 odtwarzacz.

5. Bufet. Przygotuj jakieś dobre posiłki. Możesz również załatwić catering. Zaopatrz się w alkohol (np. zrób jakieś dobre drinki). Przecież to 18 urodziny! W tej kwestii będziesz mieć o wiele prostsze zadanie, jeżeli swoje urodziny zorganizujesz w lokalu.

6. Rozrywka. Nie pozwól, aby na Twoich urodzinach powiało nudą. Zorganizuj jakieś konkursy i zabawy ze śmiesznymi nagrodami. Możesz też zorganizować ,,fotobudkę”. Jeśli masz aparat z polaroidem, to przygotuj z tektury śmieszne gadżety (np. wąsy, oprawki okularów, koronę, ramkę, itp.), tak, aby każdy z gości, mógł zrobić sobie sesję fotograficzną.

7. Dekoracje. Miejsce, gdzie odbędzie się zabawa, udekoruj balonami i serpentyną. Zagwarantuje to o wiele lepszy nastrój. Imprezowy klimat uzyskasz, wieszając pod sufitem kulę dyskotekową.

jak zaplanować 18-ste urodziny

3 KOMENTARZE

  1. Według mnie bardzo ważne są też same zaproszenia. Dobrze wykonane potrafią nakierować na rodzaj imprezy i zapewnić jej przedsmak.

  2. Hej, mam wątpliwość. Za parę lat będę miała 18 lat. Mój kuzyn, który się urodził dwa miesiące po mnie też będzie miał 18. Więc możemy zorganizować swoje osiemnastki razem. Oboje mamy wspólną i dużą rodzinę ( Moja mama i jego Tata są rodzeństwem i jeszcze mają 6 rodzeństwa. Razem ich jest 8.)
    Może ktoś bl na takiej podwójnej osiemnastce i może tutaj cokolwiek mi napisać. Plusy i minusy takiej imprezy…..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj