Dlaczego nie warto oglądać lifehacków?
Dlaczego nie warto oglądać lifehacków?

Często oglądasz lifehacki na Youtube lub TikToku? W tym wpisie znajdziesz 3 powody, dla których nie powinnaś tego robić.

Różnego rodzaju lifehacki od dłuższego czasu cieszą się ogromną popularnością wśród internautów. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu ludzie starają się przyspieszyć tempo niektórych codziennych czynności. Problem w tym, że oglądanie na TikToku czy YouTube kanałów poświęconych lifehackom, nam w tym nie pomoże. Oto 3 powody, dlaczego.

3 powody, dla których nie warto oglądać lifehacków z YouTube’a czy TikToka

#1. Większość lifehacków tak naprawdę nie działa

Wiele lifehacków z Internetu po prostu nie działa. Na YouTube można nawet znaleźć kanały, których głównym motywem jest testowanie wybranych trików. Zasłynął z tego między innymi Blowek.

#2. Sporo lifehacków jest bez sensu

W sieci można natrafić np. na wideo, w którym ktoś przywiązuje sobie krzesło do nóg, aby zmyć kurze albo wymyśla skomplikowane sposoby na oderwanie kawałka pizzy, które niby mają ,,ułatwić” nam życie. Tego typu filmiki ciężko się ogląda, nie mówiąc już o wcieleniu ich w życie.

#3. Lifehacki to strata czasu

Ze smutkiem musimy to napisać, ale oglądanie tego rodzaju wideo, mija się z celem. Kiedy przestaniesz oglądać te treści, będziesz miała o wiele więcej czasu na swoje hobby lub zrobienie wszystkiego, z czym zwlekasz od tygodnia.

Kharby Lame to influencer, który w ciekawy i zabawny sposób pokazuje spojrzenie na lifehacki. Serdecznie rekomendujemy Ci zobaczenie jego materiałów, jeśli jeszcze ich nie widziałaś.

Oczywiście zdarzają się również lifehacki, które działają i ułatwiają codzienne życie, jednak wbrew pozorom nie ma ich zbyt wiele i dość trudno na nie trafić.

Dlaczego nie warto oglądać lifehacków?
Dlaczego nie warto oglądać lifehacków?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj