Źródło: Pinterest

Podoba Ci chłopak z wzajemnością i wszystko wskazuje na to, że coś z tego będzie? Oto 3 rzeczy, które powinnaś o nim wiedzieć, zanim zaczniecie być ze sobą.

Kiedy poznajemy super chłopaka, który na dodatek odwzajemnia nasze uczucia, to jesteśmy najszczęśliwsze pod słońcem. Mamy ochotę skakać z radości i wiążemy spore nadzieje z tym, że ten związek będzie trwały, najlepiej na całe życie. Nie zawsze jednak jest tak kolorowo. Czasami wraz upływem czasu, coś zaczyna się psuć i nagle okazuje się, że zakochani coraz bardziej oddalają się od siebie. Oboje oczekują czegoś innego od związku, a ich plany na życie są różne. Wtedy jedno z partnerów musi się dostosować i zmienić swoje poglądy lub związek się rozpada. Można jednak temu zapobiec. W myśl zasady, że lepiej zapobiegać niż leczyć, warto przed wejściem w związek wybadać teren. Dzięki temu unikniemy przykrych niespodzianek i będziemy mogły od razu ocenić, czy warto angażować się w tę relację, czy musimy szukać dalej.

3 rzeczy, które powinnaś o nim wiedzieć, zanim stworzycie związek

Oto 3 pytania, które warto zadać chłopakowi podczas pierwszej lub drugiej randki, by dowiedzieć się, czy Wasz związek będzie miał szansę przetrwać długi czas.

#1. Czy on jest kobieciarzem

Tego pytania nie możesz oczywiście zadać mu wprost. Jeśli macie jakiś wspólnych znajomych, których mogłabyś o to wypytać, to zrób to. Jeśli jednak nikt nie może Ci tu pomóc, musisz sama wybadać teren. Pierwsza randka nie jest odpowiednim momentem, ale druga lub trzecia – jak najbardziej. Spytaj ile miał dotąd dziewczyn, ile trwał jego najdłuższy związek, czy przedstawił którąś ze swoich dziewczyn rodzicom. To da Ci obraz, jak on podchodzi do związków i czy traktuje dziewczyny poważnie. Możesz też prześledzić jego profile w mediach społecznościowych. Jeśli aż roi się tam od zdjęć z dziewczynami i słodkich komentarzy, to powinnaś mieć się na baczności.

#2. Czy on planuje w przyszłości założyć rodzinę

Oczywiście na początku znajomości takie pytania mogą go przestraszyć, dlatego musisz je zadać niby przypadkiem. Możesz przy okazji tematu dziecka (młodsza siostra któregoś z Was, noworodek w rodzinie, bobas w sklepie), spytać czy lubi dzieci. Jego sytuacja rodzinna może być również pretekstem do zdobycia cennych dla Ciebie informacji. Jeśli jego rodzice są razem, możesz spytać ile lat, czy nadal się kochają tak mocno jak kiedyś i czy on chciałby wziąć z nich kiedyś przykład. Jeśli natomiast jego rodzice są po rozwodzie, możesz spytać czy to jakoś wpłynęło na niego i jego postrzeganie związków, czy nadal wierzy w miłość i tak dalej.

#3. Co dla niego jest zdradą

Ten temat jest dość delikatnym, ale warto dowiedzieć się jego opinii w tej sprawie. Być może dla Ciebie zdradą jest flirt, trzymanie się za ręce, przytulanie z kimś innym, a dla niego dopiero pocałunek. Dobrze by było, gdybyście mieli to ustalone wcześniej. Możesz opowiedzieć mu historię swojej przyjaciółki, której chłopak przytulał się z inną dziewczyną i twierdził, że to nic takiego i spytać go co o tym myśli. Innym sposobem jest zorganizowanie zabawy typu pytanie – odpowiedź i przy okazji zadać mu te wszystkie trudne pytania, które normalnie nie przeszłyby Ci przez usta.

Czytaj także: 7 zasad udanej pierwszej randki

Jak poderwać nieśmiałą dziewczynę?
Źródło: https://hu.pinterest.com/pin/769411917558662045

Źródło zdjęć: http://favim.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj