Źródło: Pinterest

W dzisiejszym wpisie przedstawiamy Wam kolejne sposoby na ułatwienie sobie życia.

Jeśli spodobał Wam się nasz ostatni post dotyczący uproszczeń w życiu, to dzisiaj przygotowaliśmy dla Was kolejne 4 patenty.

Jak ułatwić sobie życie?

#1. Zasada 5 rzeczy

Zasada 5 rzeczy jest bardzo prosta, polega ona na tym, że w czasie gdy sprzątacie, wyrzucacie przynajmniej 5 rzeczy, które są Wam nie potrzebne lub są po prostu zepsute. W ten sposób pozbędziecie się przedmiotów, które z pewnością leżałyby jeszcze w Waszych pokojach przez długi czas.

#2. Zagospodarowanie przestrzeni pod biurkiem

Zbyt mało miejsca w szafkach? Mamy na to patent! Wystarczy, że spakujecie do pudełek część rzeczy i wstawicie je pod biurko. Ten prosty trik sprawi, że zyskacie więcej miejsca, a pudełka pod biurkiem nie będą się rzucać w oczy.

#3. Usuwanie szypułek truskawek

Obierałyście kiedyś truskawki nożem? Pewnie tak. A czy używałyście kiedyś do tego słomki? Wystarczy, że w dół truskawki wbijecie słomkę i mocno ją wepchniecie – szypułka sama wychodzi, a Wy nie musicie się już martwić, że zatniecie się w palec.

#4. Wstawanie rano

Poranne wstawanie to problem większości ludzi na świecie. My jednak wiemy jak go rozwiązać! Wystarczy, że ustawicie swoją znienawidzoną piosenkę na budzik i położycie telefon na końcu pokoju. Z pewnością będziecie szybko wstawać z łóżka tylko po to, aby dłużej nie musieć słuchać tej okropnej melodii.

Polecamy: 4 sposoby na ułatwienie sobie życia

Źródło zdjęć: Pinterest

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj