Źródło: Pinterest

Podoba Ci się chłopak i chciałabyś wiedzieć, czy on również jest Tobą zainteresowany? Podpowiemy Ci po czym poznać, że masz u niego szansę.

Jeśli nie jesteś pewna, czy chłopak, który Ci się podoba, odwzajemnia Twoje uczucia, to sprawdź, czy wysyła do Ciebie któryś z 4 sygnałów, o których piszemy poniżej. Jeśli tak, to wszystko wskazuje na to, że on jest Tobą równie mocno zainteresowany, co Ty nim!

4 sygnały, że masz u niego szansę

Często na Ciebie patrzy

Jeśli chłopak Ci się przygląda i często go na tym przyłapujesz to najprawdopodobniej znaczy, że mu się podobasz. Jednak uważaj ? jeśli to Ty zaczęłaś robić maślane oczy w jego stronę i on to zauważył, to najprawdopodobniej próbuje się upewnić w przekonaniu, że na niego lecisz i dlatego wyłapuje Twoje spojrzenia.

Często do Ciebie pisze

Oczywiście nie chodzi o pisanie w sprawie załatwienia notatek do szkoły ? Jeśli pisze tylko jak ma sprawę, to raczej nie traktuje Cię jak potencjalną kandydatkę na dziewczynę. Jeśli jednak często się odzywa i dużo ze sobą rozmawiacie to jest szansa, że coś z tego będzie.

Flirtuje z Tobą

To najprostszy sposób, żeby pokazać swoje zainteresowanie drugą osobą. Jednak pamiętaj, że flirt do niczego nie zobowiązuje, więc ma on prawo podrywać również inne dziewczyny, ale jeśli tak robi to lepiej trzymaj się od tego dupka jak najdalej ?

Zaproponowałaś mu spotkanie, a on się zgodził

Ciesz się! Gdyby nie był Tobą zainteresowany, na pewno wykręciłby się od spotkania z Tobą. Z drugiej strony, jeśli zaproponowałaś mu spotkanie, a on się wykręcił, nie załamuj się od razu! Być może faktycznie mu nie pasuje. Poczekaj na rozwój sytuacji ? być może on teraz wyjdzie z inicjatywą, a jeśli nie, spróbuj raz jeszcze. Jeśli jednak znowu odmówi, prawdopodobnie będzie to oznaczać, że nie jest zainteresowany.

Czytaj także: 5 typów chłopaków, których powinnaś unikać

Źródło zdjęć: Pinterest

2 KOMENTARZE

  1. Dlaczego wszędzie dajecie te zdjęcia Jaya i Alexis? ZERWALI TO PO CO DALEJ LACZYC ICH ???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj