Źródło: Pinterest

W tym wpisie przedstawiamy 5 najważniejszych cech mistrzyni flirtu.

Żadna z nas nie urodziła się mistrzynią flirtu – tej sztuki trzeba się po prostu nauczyć. W tym wpisie przedstawiamy 5 najważniejszych cech, którymi charakteryzują się mistrzynie kokieterii. Sprawdź koniecznie!

5 najważniejszych cech mistrzyni flirtu

Odwaga. Jeśli będziesz bała się wykonać pierwszy krok i zacząć rozmowę, nic z tego nie będzie. Nie musisz od razu wyznawać chłopakowi miłości, najważniejsze to się przemóc i do niego podejść. Jesteś nieśmiała? Poćwicz na obcych ludziach! Podejdź do kogoś i zapytaj o godzinę. Najlepiej, jeśli będziesz miała na ręce zegarek. Jeśli ktoś zagada Cię o to ? możesz wyjaśnić, że pracujesz nad pewnością siebie lub odpowiedzieć, że jest zepsuty. Najważniejsze, żebyś się odważyła i pokonała strach, który siedzi wyłącznie w Twojej głowie.

Dobry wygląd. Delikatny makijaż i strój, w którym wyglądasz świetnie, dodadzą Ci pewności siebie. Chłopcy lubią zadbane dziewczyny, więc zwracaj uwagę także na detale, takie jak fryzura czy manicure.

Uśmiech na twarzy. Z uśmiechem nie tylko będziesz piękniej wyglądać, ale też zachęcisz chłopaka do rozmowy z Tobą. Uśmiechając się, dasz mu do zrozumienia, że dobrze się czujesz w jego towarzystwie, więc on automatycznie będzie miał większą ochotę, żeby z Tobą rozmawiać.

Pewność siebie. Podczas rozmowy spójrz mu głęboko w oczy i nie odwracaj wzroku przez 3-4 sekundy. Jeśli to spojrzenie połączysz z uśmiechem, atmosfera między Wami może stać się naprawdę gorąca!

?Przekraczanie granic”. Jeśli zmniejszysz dystans między Wami, emocje mogą sięgnąć zenitu. Bądź jednak ostrożna i nie przybliżaj się od razu, tylko rób to stopniowo. Musisz wyczuć, czy on ma na to ochotę, ponieważ nie każdy lubi, gdy przekracza się jego sferę komfortu.

Polecamy: Jak NIE flirtować z chłopakiem?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj