Źródło: Pinterest

Bezskutecznie szukasz miłości? Oto 5 największych błędów podczas randkowania, które mogą przekreślić Twoje szanse.

Randkowanie może być bardzo przyjemne, pod warunkiem, że desperacko nie poszukujesz drugiej połówki. Kiedy zbyt mocno starasz się coś osiągnąć, często efekt końcowy jest zupełnie odwrotny. Aby nie przekreślić swoich szans, unikaj poniższych błędów.

5 największych błędów podczas randkowania

#1. Nadanie zbyt szybkiego tempa

Kiedy podczas pierwszego czy drugiego spotkania zaczynasz opowiadać chłopakowi o swoich planach na przyszłość, w których ON gra główną rolę, to niestety możesz go spłoszyć. W momencie, gdy dopiero się poznajecie, a on nie jest jeszcze pewny co do Ciebie czuje, całkiem możliwe, że po prostu się wystraszy narzuconej przez Ciebie presji i ucieknie.

Nadanie zbyt szybkiego tempa znajomości, to również sytuacja, w której na pierwszym spotkaniu idziecie na całość. Choć oczywiście nie zawsze musi tak być, często jednak chłopak traci zainteresowanie dziewczyną, kiedy już na starcie dostanie od niej wszystko.

#2. Kłócenie się o to, kto ma zapłacić

Mamy równouprawnienie, więc dziewczyny dążą do tego, aby być samowystarczalne i np. płacić za siebie w restauracji. Z drugiej strony wielu chłopców zostało wychowanych na dżentelmenów i nie chcą im na to pozwolić. To może prowadzić do konfliktu. Jeżeli żadna ze stron nie będzie chciała odpuścić, może zrobić się nieciekawie. Czasami lepiej ,,się poddać” lub zaproponować kompromis, niż twardo obstawiać przy swoim. Możliwe, że uda Ci się wygrać, ale to może być Wasze ostatnie spotkanie. Pytanie, czy na pewno warto.

#3. Mówienie tylko i wyłącznie o sobie

To jasne, że chcesz pokazać się z jak najlepszej strony. Z pewnością nie chcesz również dopuścić do tego, aby zapadła pomiędzy Wami krępująca cisza. Pamiętaj jednak, że co za dużo, to niezdrowo. Jednym z często popełnianych błędów podczas randkowania jest prowadzenie monologu. Jeżeli Wasze spotkanie będzie na tym polegało, to z dużym prawdopodobieństwem więcej się już nie zobaczycie. Pozwól chłopakowi od czasu do czasu coś powiedzieć 🙂

#4. Prowadzenie przesłuchania

Pierwsze randki mają na celu jak najlepsze poznanie się i przekonanie, czy nadajecie na tych samych falach. Nie da się tego zrobić bez zadawania pytań. Ważne jest to, w jaki sposób te pytania są zadawane. Postaraj się nie dopuścić do tego, aby Wasze spotkanie przypominało rozmowę kwalifikacyjną bądź przesłuchanie. Mało kto będzie miał ochotę na kolejną randkę.

#5. Przedłużanie spotkania w nieskończoność

Nawet, jeśli jest miło i dobrze Wam się rozmawia, warto zostawić coś na potem. Optymalnie randka powinna trwać około 2, a maksymalnie 3 godzin. Dłuższe spotkanie może stać się nudne i pozostawić po sobie średnie wrażenie, dlatego lepiej by było, gdybyście po randce oboje odczuwali niedosyt i z niecierpliwością czekali na kolejne widzenie.

Zdarzyło Ci się popełnić któryś z powyższych błędów podczas randkowania? A może zrobiłaś coś innego? Koniecznie daj nam znać w komentarzu!

Czytaj także: Dlaczego nie warto na siłę szukać chłopaka?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj