Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się czy chłopak, który Ci się podoba byłby dobrym partnerem? W tym wpisie opiszemy Ci 5 oznak, które świadczą o tym, że niestety chłopak nie jest gotowy na poważny związek.

Dla każdego przychodzi odpowiedni czas na miłość, jednak nie zawsze możemy być na to gotowi, czy odpowiednio dojrzali. Jakie zachowania pokazują, że chłopak nie powinien na razie być w związku, bo może się to przerodzić w męczącą relację? Kiedy odpuścić sobie chłopaka?

5 oznak, że on nie nadaje się do związku

1. Nie potrafi zrezygnować z własnych przyjemności na rzecz Ciebie

Jeśli chłopak nie potrafi odejść od komputera, gdy bardzo potrzebujesz się spotkać, ciągle nie ma dla Ciebie czasu, to niestety, coś jest nie tak. Związek wymaga wielu wyrzeczeń, czasami trzeba z czegoś zrezygnować na rzecz drugiej osoby. Jeśli chłopak nie jest zdolny do poświęceń na rzecz Ciebie, to nie powinnaś zawracać nim sobie głowy. Oczywiście nie chodzi tu o wielkie rzeczy, tylko drobnostki, np. odmówienie od czasu do czasu pójścia na imprezę, aby spotkać się z Tobą. Jeśli facet nie potrafi tego zrobić, to albo nie jesteś dla niego wystarczająco ważna, albo nie dojrzał on jeszcze do poważnego związku.

2. Traktuje dziewczyny przedmiotowo

Jeśli interesuje go tylko Twój wygląd, to jak się ubierasz albo ciągle namawia Cię do seksu, to nie świadczy to dobrze. Związek nie powinien opierać się tylko na takich rzeczach. Jeśli chłopak nie zwraca zbytnio uwagi na Twój charakter czy problemy, ale od razu ciągnie Cię do łóżka, być może on wcale nie szuka związku, tylko chwilowej przyjemności. Nie daj się więc oszukać i poważnie porozmawiaj z chłopakiem czego on oczekuje. Zauważ też jakie ma podejście do innych kobiet. Jeśli wszystkie traktuje podmiotowo, to nie powinnaś wiązać się z takim człowiekiem, gdyż możesz zostać bardzo zraniona.

3. Ciągle umawia się z innymi dziewczynami, kręci z kilkoma naraz

Chłopak mówi Ci, że jesteś dla niego bardzo ważna, że uwielbia spędzać z Tobą czas i jesteś jego jedyną, a tymczasem lista dziewczyn, do których mówi to samo, nie kończy się tylko na Tobie? Widzisz też jak flirtuje z innymi dziewczynami, można powiedzieć, że kręci z paroma naraz? Zanim zdecydujesz się na związek z taką osobą, zastanów się i porozmawiaj z nim. Jeśli chłopak nie potrafi odpuścić sobie innych dziewczyn w ramach Ciebie, to daj sobie spokój, bo taka relacja nie będzie miała sensu.

4. Jest egoistą, myśli tylko o sobie

Interesuje go tylko to, aby on był w związku zadowolony, w ogóle nie dba o Twoje potrzeby, nie potrafi Cię wesprzeć w trudnych chwilach, a sam oczekuje od Ciebie mnóstwa pomocy? Nie na tym polega związek. Chłopak powinien nie tylko myśleć o sobie, ale i dbać o szczęście swojej ukochanej. Egoiści w związku to naprawdę przykra sprawa, a taka relacja może prowadzić do wielu problemów psychicznych, dlatego zastanów się czy warto, póki nie jest za późno.

5. Nie potrafi Ci zaufać

Jeśli ciągle Cię kontroluje, zabrania spotykania się ze znajomymi, robi Ci wyrzuty, czy zmusza do spędzania czasu TYLKO z nim, to musisz się temu sprzeciwić. To nie jest zachowanie dojrzałego człowieka, a ciągłe kontrolowanie w związku nie prowadzi do niczego dobrego.

Pamiętaj, że w każdym przypadku ważna jest rozmowa. Jeśli zauważasz, że chłopak nie zachowuje się w porządku wobec Ciebie, powiedz mu to. W wielu przypadkach może to pomóc, jednak kiedy tak się nie dzieje, to po prostu sobie odpuść. Najwyraźniej chłopak nie jest gotowy na poważny związek.

Czytaj także: O czym rozmawiać z chłopakiem, żeby go nie zanudzić?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj