Źródło: Pinterest

W tym wpisie znajdziesz 5 rzeczy, których zdecydowanie nie powinnaś robić dla żadnego chłopaka.

Z miłości potrafimy robić różne rzeczy. Nie zawsze jednak warto się poświęcać dla drugiej połówki. Zawsze warto się zastanowić, czy wymagania partnera nie powodują, że gdzieś po drodze gubimy własne JA. Poniżej przedstawiamy 5 przykładów, czego lepiej nie robić dla chłopaka.

5 rzeczy, których nie powinnaś robić dla chłopaka

#1. Zmiana stylu ubierania się

Chłopak chce, żebyś zaczęła ubierać się tak, jak on chce? Nie ma nic złego w tym, że chcesz się podobać swojemu ukochanemu, jednak ta chęć powinna wyjść tylko i wyłącznie od Ciebie. Nie powinno być tak, że partner wymaga od Ciebie zmian i coś każde, a czegoś zabrania.

#2. Chudnięcie / przybieranie na wadze

Zarówno namawianie do schudnięcia, jak i przytycia nie jest okej. Oczywiście co innego, jeśli chłopak po prostu Cię wspiera i mobilizuje. W żadnym wypadku nie powinno jednak być tak, że partner usilnie Cię namawia, czy wręcz szantażuje, abyś dla niego zmieniła swoją sylwetkę.

#3. Ograniczenie z kimś kontaktu

Chłopak każe Ci zerwać kontakt z najlepszą przyjaciółką? A może stopniowo odsuwa Cię od rodziny? Dążenie do tego, aby partnerka ograniczyła lub całkowicie zerwała kontakt z bliskimi jest toksyczne.

#4. Dawanie wglądu do telefonu lub komputera

Oczywiście nie ma nic złego w tym, że użyczysz swojemu chłopakowi telefon czy komputer, aby mógł z niego skorzystać. Chodzi o sytuację, w której ON wymaga od Ciebie udostępnienia tych sprzętów, aby Ciebie kontrolować.

#5. Rezygnacja z zainteresowań

Chłopak uważa, że Twoje zainteresowania są śmieszne bądź nieistotne i dlatego powinnaś z nich zrezygnować? Nie powinnaś pozwolić na odebranie sobie tego, co sprawia Ci radość. Prędzej czy później z pewnością będziesz tego żałować.

Czytaj także: Czy jesteś uzależniona od swojego chłopaka?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj