Źródło: Pinterest

W tym wpisie przedstawiamy 5 rzeczy, o których Twój chłopak nie chce słuchać.

Wiele osób wychodzi z założenia, że w związku nie należy mieć przed sobą tajemnic. Właściwie można by się z tym zgodzić,  ale jednak są sprawy, które lepiej byłoby przemilczeć. W tym wpisie przedstawiamy listę 5 takich tematów.

5 rzeczy, o których Twój chłopak nie chce słuchać

1. Narzekanie na przyjaciółkę

Każdej z nas zdarzają się sprzeczki z BFF. Nawet najlepsza przyjaźń ma swoje wzloty i upadki, a w tych gorszych momentach potrzebujemy najczęściej wsparcia ze strony naszej drugiej połówki, która dzielnie musi znosić nasze zwierzenia. Większość chłopaków nie ma z tym problemu, o ile zdarza się to raz na jakiś czas. Gorzej jeśli po każdym spotkaniu z koleżanką musimy sobie ?ulżyć”, a chłopak musi tego za każdym razem wysłuchiwać.

2. Problemy gastryczne

To prawda, że dla kochającego chłopaka takie tematy nie powinny być problemem, ale mało który chłopak ma ochotę o tym słuchać. Wdawanie się w szczegóły w tym wypadku nie jest dobrym pomysłem, chyba że chodzi o Twoje zdrowie lub po prostu oboje lubicie rozmawiać na takie tematy.

3. Szczegóły dotyczące okresu

Choć według nas chłopak powinien wiedzieć, kiedy dziewczyna ma okres (z wielu różnych powodów, choćby po to, aby zdążyć kupić chipsy i czekoladę 🙂 to dodatkowe informacje, typu czas trwania, obfitość i tym podobne, są raczej niepotrzebne.

4. Kłopoty z uzębieniem

Tutaj sytuacja wygląda podobnie jak w przypadku problemów gastrycznych. O ile informacja o wypadnięciu plomby nie jest może obrzydliwa, to już opowieści o przykrym zapachu z ust, resztkach jedzenia znajdujących się w dziurawym zębie czy próchnicy, są dla wielu osób odpychające.

5. Poprzednie związki

Większości chłopaków wystarczy informacja o tym, ilu miałaś przed nim. Ci, którzy dopytują o szczegóły tak naprawdę nie chcą ich znać, a nawet jeśli wydaje im się, że jest inaczej, to po poznaniu prawdy mogą nie poczuć się lepiej (to zależy od sytuacji i tego co mogłabyś powiedzieć o swoich poprzednich związkach).

Polecamy: Dlaczego nie masz powodzenia u chłopców?

Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

  1. No zgadzam się Ale nie do końca mój chłopak np pyta o okres i chce znać szczegóły. Albo jeśli chodzi o przyjaciółkę również wysłucha i nie wyczuwam jakiejś niechęci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj