Źródło: Pinterest

Bliska Ci osoba obchodzi niebawem urodziny, ale mimo to chcesz, by ten dzień był wyjątkowy? W tym wpisie poznasz kilka sposobów na świętowanie.

Nikt się nie spodziewał takiego obrotu zdarzeń i tak ogromnych konsekwencji, jakie będzie za sobą niosła pandemia koronawirusa. Niestety, w wyniku wydarzeń sprzed kilku miesięcy, jesteśmy zmuszeni do pozostania w domach i ograniczenia kontaktu z otoczeniem. Co jednak, gdy bliska nam osoba obchodzi urodziny? Jak mimo tak ciężkiej sytuacji, sprawić by ten dzień był dla niej niezapomniany? Poniżej znajdziesz kilka propozycji.

5 sposobów na świętowanie urodzin w czasie pandemii

#1. Zaplanuj spotkanie przez kamerkę

Im więcej znajomych uda Ci się na to namówić, tym lepiej. Możecie się wtedy ładniej ubrać, przygotować coś do jedzenia i puścić playlistę z ulubionymi utworami solenizanta. Ciekawym pomysłem byłoby również wspólne zaśpiewanie ?Sto lat”.

#2.  Wyślij paczkę

Jako, że nie powinniśmy się spotykać ze znajomymi, możesz nie mieć możliwości przekazania prezentu osobiście. Miłym gestem będzie więc wysłanie do tej osoby paczki. Nie musisz pędzić teraz do sklepu, by zakupić coś ładnego, a przy okazji narażać własne zdrowie. Wystarczy podarować coś od serca. Możesz poszperać w mieszkaniu i przygotować po jakimś drobiazgu na określony humor, bądź czas, np. maseczka na chwilę relaksu, świeczka na romantyczny wieczór, chusteczka na smutki, itd.

#3. Napisz list

Możesz go wrzucić do skrzynki lub przesłać go za pośrednictwem mediów społecznościowych. Takiego rodzaju prezent jest w stanie zastąpić nawet bardzo kosztowny podarunek. Jest pisany od serca i właśnie to jest w nim tak cenne. Wystarczy, że przelejesz na papier wszystkie myśli, które leżą Ci na sercu. W takim liście możesz wypisać szczere życzenia lub po prostu podziękować solenizantowi za to, jak wspaniałą jest osobą i jak dużo mu zawdzięczasz.

#4. Skorzystaj z poczty kwiatowej

Jest to jedno z najbezpieczniejszych rozwiązań, gdyż wszystko możesz załatwić przez internet. W asortymencie poczty kwiatowej znajdziesz nie tylko roślinki, ale również pudło z balonami czy czekoladę z misiem. Jest to świetny prezent-niespodzianka, gdyż kurier dzwoniący pod drzwiami z kwiatami czy pudłem pełnym balonów, sprawi radość prawie każdemu.

#5. Zrób kolaż ze zdjęciami

Kolaż możesz przesłać to sms-em lub oprawić w ramkę i wysłać pocztą. Jest to wyjątkowy prezent, gdyż tak jak list, płynie prosto z serca. Radość solenizanta gwarantowana.

Pamiętaj, że najlepszy prezent to ten od serca. Wcale nie musi on być kosztowny, ale jeśli tylko się postarasz, dana osoba zapamięta go na zawsze.

Czytaj także: Co kupić przyjaciółce na urodziny? TOP 5 pomysłów!

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj