wzbudzić zazdrość w chłopaku
Źródło: Thankyouimagesfunnynews.blogspot.com/2020/02/cute-couple-pics-goofy.html

Chcesz sprawić, aby chłopak był o Ciebie zazdrosny? Wypróbuj 5 sposobów z naszego wpisu!

Wzbudzanie zazdrości w chłopaku być może nie jest dojrzałym i godnym podziwu zachowaniem, a jednak wiele dziewczyn decyduje się to robić. Powodów może być wiele (np. chęć zwrócenia na siebie uwagi albo uzmysłowienie chłopakowi, jak sam się zachowuje) i nie nam je oceniać. Poniżej przedstawiamy 5 skutecznych sposobów, dzięki którym ON oszaleje z zazdrości.

5 sposobów na wzbudzenie zazdrości w chłopaku

#1. Flirtowanie z innym

Nie ma chyba bardziej skutecznego sposobu na wzbudzenie zazdrości w chłopaku niż zalotna rozmowa z innym. Musisz jednak być przy tym ostrożna, bo jeżeli za bardzo się w czujesz, to chłopak pomyśli, że nie jesteś nim zainteresowana i sobie odpuści.

#2. Śmianie się z żartów wypowiadanych przez innego

Tego typu zachowanie na pewno nie będzie zignorowane przez chłopaka, u którego chcesz wywołać zazdrość. Większość facetów lubi kiedy kobiety śmieją się z ich żartów, więc możesz się domyślić, jaka będzie jego reakcja, kiedy komuś innemu uda się Ciebie rozbawić.

#3. Organizowanie babskich wieczorów

Wyjście na babską imprezę, na którą faceci nie mają wstępu, sprawi, że on przez cały wieczór będzie się zastanawiał, co tak naprawdę robisz. Szczególnie, jeśli dowie się, że impreza będzie poza Twoim domem, np. w klubie. Jeżeli zdecydujesz się na ten wariant, to weź również pod uwagę, że on może najzwyczajniej w świecie martwić się o Twoje bezpieczeństwo, dlatego postaraj się w miarę możliwości być pod telefonem (jeśli on nalega).

#4. Pisanie z innym

Wymienianie wiadomości z innym zadziała na chłopaka podobnie jak flirtowanie czy śmianie się z czyiś żartów. Zachowując się w ten sposób z pewnością wzbudzisz w nim zazdrość, ale z drugiej strony musisz pamiętać, że jest to dość niegrzeczne, szczególnie jeśli akurat spędzacie ze sobą czas, a Ty wciąż korzystasz z telefonu.

#5. Spotkanie z przyjacielem

Spotkanie sam na sam z przyjacielem, który jest facetem, sprawi, że większość facetów będzie szalało z zazdrości. W tym wypadku nie ma znaczenia, czy przyjaciel jest hetero (choć ta opcja jest gorsza) czy homo (tutaj obawy są nieco mniejsze), bo skąd można mieć pewność, czy jednak nie jest bi albo czy to nie jest jedynie przykrywka?

Polecamy: Jak przekonać chłopaka do swojego zdania?

wzbudzić zazdrość w chłopaku
Źródło: Weheartit.com/articles/296050018-my-love-hate-chapter-1

Źródło tekstu: Cosmopolitan.com

3 KOMENTARZE

  1. powaliło cię chyba dziewczyno Xd
    Nie zdziw się jeśli twój chłopak niedługo rzuci cię dla innej skoro wypisujesz takie bzdury i myślisz w taki sposób ??

  2. Serio piszecie takie bzdety?
    Pisanie z innym, flirtowanie ? Serio? Jeśli się kocha, to nie ma powodów do wzbudzania zazdrości… 🙂

    • zgadzam się, dziewczyna ma ewidentnie jakieś problemy ? współczuję komukolwiek z kim jest, że musi takie coś wytrzymywać

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj