Sprawdź, jakie zachowania mogą doprowadzić do tego, że Twój związek się rozpadnie!

5 zachowań, które mogą zniszczyć Twój związek

#1. Denerwowanie się. Oczywiście każdemu czasem puszczają nerwy i nie ma w tym nic złego. Często jednak zdarza się (szczególnie w związkach z dłuższym stażem), że wyładowujemy naszą złość na chłopaku. Znacie to powiedzenie, że ,,Jeśli Twoja dziewczyna ma zły dzień, to Twój dzień też taki będzie?”. Właśnie o to chodzi. Zakochany chłopak jest w stanie naprawdę wiele znieść (nawet to, że jesteś czasem zołzą), ale pewnego dnia może stracić cierpliwość.

#2. Krytyka. Z czasem, kiedy już przestajesz patrzeć na cały świat przez różowe okulary, zaczynasz zauważać coraz więcej wad partnera. Jego niedoskonałości powodują, że zaczynasz go krytykować i wytykać wszystkie błędy. Uważaj, bo to się może źle skończyć. Szczególnie jeśli z Twoich ust padają jedynie negatywne słowa, a nigdy żadne pochwały.

#3. Obrażanie się bez powodu. Ten punkt jest bardzo podobny do poprzedniego. Oczywiście dziewczyny zawsze mają powód, żeby się obrazić, tylko chłopcy rzadko kiedy potrafią się go domyślić. Do tego zalicza się również słynne ,,Nie jestem obrażona, tylko mi smutno”. Żadna z nas nie jest święta, ale niestety chłopcy bardzo nie lubią ani fochów, ani tego, gdy nam ,,smutno”, więc postaraj się to ograniczyć do koniecznego minimum 🙂

#4. Brak zainteresowania. Jeśli nie będziesz okazywać swojemu ukochanemu zainteresowania, to on może poczuć się niedoceniony. Sama też lubisz, gdy on przejmuje się Twoimi sprawami, prawda? To działa w dwie strony!

#5. Zero inicjatywy. Gdy on coś proponuje, zawsze się zgadzasz, ale nigdy sama nic nie zaproponujesz? On też chciałby zobaczyć Twoje zaangażowanie!

Co jeszcze dodałybyście do tej listy?

Źródło zdjęć: Pixabay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj