zagraniczne seriale
Źródło: https://weheartit.com/entry/38288279

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszymi zagranicznymi propozycjami serialowymi.

W pierwszym wpisie z naszej serii przygotowaliśmy dla Was następujące produkcje: rosyjską, trzy amerykańskie i ukraińską. Miłego oglądania 🙂

5 zagranicznych seriali, które warto obejrzeć #1

#1. ?Anna German. Tajemnica białego anioła” (2012) ? rosyjski serial biograficzny, dotyczący burzliwych losów Anny German. Jego akcja toczy się w Rosji, Polsce i we Włoszech. Przedstawiono w nim najważniejsze wydarzenia z życia piosenkarki, takie jak liczne koncerty, relacje z rodziną, wypadek samochodowy we Włoszech, narodziny syna, walka z chorobą. Trzeba mieć na uwadze to, że w niektórych scenach wprowadzono wątki fikcyjne. W serialu wykorzystano piosenki wykonywane przez Annę German. Dziesięć części można odnaleźć na YouTube. Są one dostępne w języku rosyjskim z możliwością włączenia napisów.

#2. ?Dr House” (2004-2012) ? amerykańska telenowela medyczna pokazująca poczynania genialnego lekarza, stojącego na czele zespołu diagnostycznego. Główny bohater pokazany jest jako racjonalista. Każdy odcinek przedstawia nowych pacjentów, którzy są ciężko chorzy, a ich dolegliwość trudno jest zdiagnozować.

#3. ?Euforia” (2019) ? amerykański dramat młodzieżowy, gdzie główną bohaterką i jednocześnie narratorką jest siedemnastoletnia Rue. Dziewczyna zmaga się z uzależnieniem od narkotyków. Produkcja opowiada również o grupie licealistów, którzy w wielkim świecie próbują odnaleźć własną drogę, balansując na granicy niebezpiecznych pokus. Zmagają się w rzeczywistości z trudnym i skomplikowanym światem, w którym liczy się wygląd oraz media społecznościowe. Odcinki można zobaczyć na stronach vod.pl oraz player.pl.

#4. ?Zaklinaczka duchów” (2005-2010) ? amerykańska telenowela przedstawiająca wątek kobiety porozumiewającej się z duchami. Melinda Gordon, dzięki swojemu darowi, pomaga zagubionym duszom zmarłych ludzi pojednać się z bliskim lub rozwiązać zagadkę ich śmierci. Dzięki temu duchy mogą ujrzeć światło i przejść na drugą stronę. Powstało pięć sezonów. Serial można obejrzeć na stronach cda.pl oraz vider.info.

#5. ?Zniewolona” (2019) – ukraiński serial kostiumowy pokazujący losy pięknej i wykształconej chłopki pańszczyźnianej. Katierina pokonując różne przeciwności, walczy o odzyskanie wolności. Na jej drodze pojawiają się silni i odważni mężczyźni. Ale czy uda jej się odnaleźć miłość, szczęście i spokój? Tego można dowiedzieć się oglądając dwa sezony na vod.tvp.pl, które powstały do tej pory. Planowana jest kontynuacja.

Polecamy: 5 polskich seriali, które warto obejrzeć #3

zagraniczne seriale
Źródło: https://favim.com/image/2098424/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj