Źródło: Pinterest

Poznaj 5 złotych zasad randkowania, które powinnaś stosować, jeśli chcesz, aby Wasza znajomość przerodziła się w coś więcej.

Poznałaś świetnego chłopaka, z którym jesteś umówiona na spotkanie? W tym wpisie znajdziesz 5 głównych zasad, którymi powinnaś się kierować, aby Wasza znajomość zaczęła się rozwijać!

5 złotych zasad randkowania dla dziewczyn!

Zawsze bądź sobą

Udawanie kogoś, kim się nie jest, to zły pomysł. Prawda prędzej czy później i tak wyjdzie na jaw. Boisz się, że okażesz się dla niego zbyt nudna? Zamiast zmyślać informacje na swój temat, po prostu zrób wszystko, żeby być interesującą osobą. Znajdź sobie jakieś hobby, o którym mogłabyś powiedzieć kilka słów i tym samym go zaciekawić.

Nie bądź desperatką

Chłopcy wyczuwają desperatki na kilometr, a pierwszym ich odruchem jest chęć ucieczki. Dlaczego? Powodów może być kilka, ale najczęstszy to po prostu obawa, że skoro zachowujesz się jak desperatka, to pewnie dlatego, że żaden inny chłopak Cię nie chciał. Co gorsza, na pewno będziesz o niego zazdrosna i z obawy, że rzuci Cię dla innej, będziesz chciała go cały czas kontrolować. Uwierz, że żaden chłopak na dłuższą metę tego nie zniesie, dlatego wyluzuj!

Bądź pozytywnie nastawiona do świata

Optymistki przyciągają chłopców jak magnes, dlatego dużo się uśmiechaj i nie bądź marudą, a na pewno przekonasz go do siebie.

Zdobądź jego zaufanie

Jeśli on wyczuje, że może Ci się zwierzyć, a Ty nie tylko zachowasz jego tajemnice dla siebie, ale na dodatek będziesz umiała mu dobrze doradzić, to istnieje duża szansa, że coś z tego będzie. W końcu taka dziewczyna to prawdziwy skarb, którego nie powinno się wypuszczać z rąk 🙂

Zaufaj swojej intuicji

Czasem warto posłuchać głosu rozsądku, który podpowiada nam, jak powinnyśmy się zachować. Jeśli czujesz, że coś się dzieje za szybko lub zbyt wolno, to zaufaj sobie i rób tak, jak czujesz, że będzie najlepiej.

Czytaj także: Chłopcy, z którymi nie powinnaś się umawiać

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj