Poznaj 5 złotych zasad randkowania, które powinnaś stosować, jeśli chcesz, by Wasza znajomość przerodziła się w coś więcej.

5 złotych zasad randkowania dla dziewczyn!Zawsze bądź sobą. Udawanie kogoś, kim się nie jest, to zły pomysł. Prawda prędzej czy później i tak wyjdzie na jaw. Boisz się, że okażesz się dla niego zbyt nudna? Zamiast zmyślać informacje na swój temat, po prostu zrób wszystko, żeby być interesującą osobą. Znajdź sobie jakieś hobby, o którym mogłabyś powiedzieć kilka słów i tym samym go zaciekawić.

Nie bądź desperatką. Chłopcy wyczuwają desperatki na kilometr, a pierwszym ich odruchem jest chęć ucieczki. Dlaczego? Powodów może być kilka, ale najczęstszy to po prostu obawa, że skoro zachowujesz się jak desperatka, to pewnie dlatego, że żaden inny chłopak Cię nie chciał. Co gorsza, na pewno będziesz o niego zazdrosna i z obawy, że rzuci Cię dla innej, będziesz chciała go cały czas kontrolować. Uwierz, że żaden chłopak na dłuższą metę tego nie zniesie, dlatego wyluzuj!

Bądź pozytywnie nastawiona do świata. Optymistki przyciągają chłopców jak magnez, dlatego dużo się uśmiechaj i nie bądź marudą, a na pewno przekonasz go do siebie.

Zdobądź jego zaufanie. Jeśli on wyczuje, że może Ci się zwierzyć, a Ty nie tylko zachowasz jego tajemnice dla siebie, ale na dodatek będziesz umiała mu dobrze doradzić, to istnieje duża szansa, że coś z tego będzie. W końcu taka dziewczyna to prawdziwy skarb, którego nie powinno się wypuszczać z rąk 🙂

Zaufaj swojej intuicji. Czasem warto posłuchać głosu rozsądku, który podpowiada nam, jak powinnyśmy się zachować. Jeśli czujesz, że coś się dzieje za szybko lub zbyt wolno, to zaufaj sobie i rób tak, jak czujesz, że będzie najlepiej.

Źródło tekstu: http://www.dlanastolatek.pl || Źródło zdjęć: http://weheartit.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here