W twoim związku zaczyna się pogarszać? A może coraz częściej się kłócicie? W tym wpisie poznasz kilka ostrzegawczych znaków, które pokazują, że czas zastanowić się nad zmianą partnera.

5 znaków, które mówią, że to nie jest chłopak dla Ciebie!

1. SPRAWIA, ŻE PŁACZESZ

Wiadomo, że kłótnie się zdarzają, ale gdy stają się one codziennością, powinnaś coś zmienić. To niedobrze jeśli jesteś ciągle zdenerwowana i płaczesz przez niego. Jasne, starasz się być silna, ale czy to jest rozwiązanie? Jeśli spędzasz noc na płakaniu w poduszkę, to czas byś pomyślała czy ten związek na sens…

2. NIE MA DLA CIEBIE CZASU

Ciągle słyszysz wymówki, że nie może się z tobą zobaczyć? Czujesz, że wcale nie jesteś pierwsza na liście jego priorytetów, chociaż powinnaś być? Skoro jesteście razem, a on nie chce się z tobą widywać, czas na rozmowę. Jeśli on unika jej i wszystko utrudnia, to chyba wystarczające dowody, że nadszedł czas na poszukanie kogoś, kto będzie chciał widzieć cię każdego dnia!

3. OKŁAMUJE CIĘ

Słyszałaś już zdanie typu ,,Skłamałem, żeby cię chronić”? Jeśli tak, powinnaś poważnie zastanowić się nad tym, czy nadal bezgranicznie mu ufać. Druga część tego zdania brzmi jak desperacka próba wytłumaczenia się z kłamstwa, na którym go nakryłaś. Jeśli on okłamuje Cię często (nawet, jeśli chodzi o drobiazgi), to pomyśl co może być później. Z pewnością nic nie zmieni się na lepsze w tej kwestii.

4. NIE MOŻECIE SIĘ DOGADAĆ

Związek jest trudny dla obu stron, kiedy nie ma między nimi porozumienia. Często dyskutujecie lub omawiacie nieistotne sprawy tak długo, że dochodzi do sprzeczki? Nie możecie dojść do porozumienia w najdrobniejszych sytuacjach? A może zdarza Ci się zgadzać na coś mimo twojej woli? Nie możesz tkwić dłużej w takiej relacji! To po prostu strata czasu, a przy okazji jest to męczące fizycznie, jak i psychicznie. Powinnaś powiedzieć  ?do widzenia” i być z kimś, kto rozumie cię bez słów.

5. SPRAWIA, ŻE CZUJESZ SIĘ NIEPEWNIE

Przy swojej drugiej połówce powinnaś czuć się w 100% swobodnie. Bycie razem oznacza pełną akceptację drugiej osoby i kochanie jej za jej zalety i pomimo wad. Partner nie powinien zaniżać twojej samooceny oraz poczucia bezpieczeństwa. Jeśli on komentuje twój wygląd, ubrania lub zachowanie w niemiły sposób, oznacza to że nie akceptuje tego, kim naprawdę jesteś. Nie musisz być z kimś takim! Pozbądź się go i znajdź kogoś, kto będzie napełniał cię pozytywną energią 🙂

5 znaków, które mówią, że to nie jest chłopak dla Ciebie!

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj