Źródło: Pinterest

Czy to naprawdę miłość? Poniższe sygnały mogą świadczyć o braku głębszego uczucia.

Czy to aby na pewno jest miłość? A może to przywiązanie, sympatia, zauroczenie lub lęk przed samotnością? Jeżeli poniższe stwierdzenia pokrywają się z Twoim życiem, to znak, że prawdopodobnie nie jesteś w nim zakochana.

5 znaków, że to nie miłość

#1. Nie czekasz na spotkanie

Umawiasz się z nim, ale nie czekasz podekscytowana na moment, kiedy go zobaczysz. W tym czasie równie dobrze mogłabyś pójść na kawę lub do kina z koleżankami albo posiedzieć w domu.

#2. Nie wiążesz z nim przyszłości

Być może jeszcze za wcześnie na snucie planów o ślubie, dzieciach i wspólnym domu. Ale jeśli kochasz swojego faceta, zapewne wiążesz z nim swoją przyszłość i marzysz o wspólnym życiu na zawsze. Wasza przyszłość w ogólnie nie zaprząta Ci głowy? Może to jednak nie jest miłość.

#3. Filtrujesz z innymi chłopakami

To normalne, że podobają Ci się przystojni chłopcy, ale jeśli zaczynasz fantazjować o życiu u boku innego faceta, to znak, że nie jesteś w kochającym się związku.

#4. Denerwuje Cię

Jesteś zażenowana zachowaniem swojego partnera, denerwują Cię jego żarty i przyzwyczajenia. Nawet nie próbujesz ich zaakceptować, czy porozmawiać o tym z chłopakiem, tylko od razu stajesz się poirytowana.

#5. Jesteś zmęczona

Ten związek jest dla Ciebie udręką, męczysz się w nim, nie okazujesz uczuć swojemu chłopakowi i w zasadzie jest Ci on obojętny. Nie jesteś podekscytowana tą relacją. To znak, że to co do niego czujesz, to nie jest miłość.

Czytaj także: Po czym poznać, że już go nie kochasz?

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj