Źródło: Pinterest

Wybierasz się na pierwszą randkę z chłopakiem? Oto 6 pytań, które możesz mu zadać.

Pierwsze spotkanie z chłopakiem to najczęściej ogromne przeżycie i duży stres dla każdej nastolatki. Towarzyszy mu strach i mnóstwo obaw – czy przypadnę mu do gustu? Czy nie zaliczę żadnej wtopy? Czy będziemy mieli o czym rozmawiać? Nie zawsze wszystko możemy przewidzieć, ale część rzeczy możemy zaplanować. Dobrym pomysłem będzie przygotowanie sobie kilku pytań – po pierwsze przydadzą się na wypadek krępującej ciszy, a poza tym pozwolą Ci dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy na temat chłopaka.

10 pytań do chłopaka

#1. ?Jakie są Twoje zainteresowania?”

To pytanie może się wydawać banalne, ale ono naprawdę jest godne zadania 🙂 Po pierwsze możesz się dzięki niemu sporo dowiedzieć na temat chłopaka, a jeśli on ma jakieś ciekawe pasje, to będzie o nich długo opowiadał.

#2. ?Kim chcesz zostać w przyszłości?”

Zadając to pytanie możesz się przekonać, czy on ma ambitne plany na życie, czy raczej żyje chwilą i nie wybiega myślami zbyt daleko w przód. To jasne, że jesteście jeszcze młodzi, ale przyszłość powinna go choć trochę interesować. Pytanie o wymarzony zawód to jedno, ale inną sprawą jest to, jak on zamierza osiągnąć ten cel, dlatego kolejnym pytaniem powinno być…

#3. ?Gdzie planujesz iść do szkoły?”

Nie każdy musi lubić się uczyć, ale bez odpowiedniego wykształcenia ciężko będzie mu do czegoś dojść (chyba że zamierza być pracownikiem fizycznym na budowie i Tobie to odpowiada). Ambitne plany to jedno, ale trzeba mieć jakiś plan na ich realizację i o to właśnie powinnaś go spytać.

#4. ?Co najbardziej cenisz w dziewczynach?”

Z tego pytania dowiesz się, czy najważniejszy jest dla niego wygląd, czy jednak liczy się coś więcej. To ważne, bo przecież nie chciałabyś spotykać się z płytkim chłopakiem, dla którego liczy się tylko ładna buzia i zgrabna pupa u dziewczyny, prawda?

#5. ?Jaka jest Twoja największa wada?”

Tego pytania z pewnością nie zadawało mu zbyt wiele dziewczyn, a już na pewno nie na randce 🙂 Oczywiście nie musisz być tutaj za bardzo poważna – chodzi bardziej o element zaskoczenia. Możliwe, że on nie odpowie Ci szczerze, a może okaże się, że jego największy minus nie jest wcale aż taki zły?

#6. ?Co najczęściej jesz?”

Pytanie raczej z tych ?głupszych”, tak na rozładowanie atmosfery. Jest w nim jednak takie ukryte, drugie dno. Jeśli jego typowy jadłospis to pizza, hamburgery i spaghetti, to jeśli kiedyś zamieszkacie razem i będziecie mieć więcej obowiązków (=mniej wolnego czasu na ćwiczenia), to przy takiej diecie szybko się roztyjecie 🙂 Z tego tematu możesz płynnie przejść do ćwiczeń i aktywności fizycznej, dzięki czemu unikniesz krępującej ciszy.

Czytaj także: Podwójna randka ? wady i zalety

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj