6 sposobów na przytulny pokój!

4. Światełka!

Światełka to wyjątkowo dziewczęcy dodatek. Delikatne światło tworzy przytulną, domową atmosferę. Zapleć je wokół karnisza lub zawieś tak, by wisiały mieszając się razem z długą zasłoną. Możesz także przyczepić je u wezgłowia łóżka. Żółte światło rzuci miękki, nastrojowy blask, w sam raz na romantyczny wieczór z Twoją drugą połową lub babski wieczór z przyjaciółkami. Natomiast niebieskie światło da bajkowy wygląd, który pomoże Ci się wyciszyć po męczącym dniu. Co więcej naukowcy udowodnili, że niebieskie światło uspokaja umysł i tworzy pozytywną atmosferę.

5. Świeczki

Świece, zwłaszcza te zapachowe tworzą niezwykle domową atmosferę. Na rynku świece zapachowe są dostępne w setkach wariantów zapachowych. Znajdziesz je w każdej galerii. Możesz przebierać między nimi wybierając te, które kojarzą Ci się z przyjemnymi chwilami. Świece o różnych rozmiarach przechowywane na biurku, parapecie lub szafce, wyglądają przeuroczo.

6. Plakaty

Czym jest pokój szalenie szczęśliwej nastolatki bez plakatów przedstawiających jej ukochane kapele lub idoli? 🙂 Jeśli jeździsz na festiwale muzyczne i udało Ci się przywieźć ze sobą plakat promujący dane wydarzenie, nie wahaj się go przykleić na ścianę! Plakaty, tak samo jak zdjęcia, personalizują Twój pokój i pokazują jaka jesteś i czym się interesujesz. Dekorując swój pokój w ten sposób, czynisz go jedynym w swoim rodzaju.

Źródło tekstu: http://allwomenstalk.com/p/58a814619774668c788b4569 || Źródło zdjęć: http://weheartit.com

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię