chłopak się w Tobie podkochuje
Źródło: https://favim.com/image/6991026

Nie jesteś pewna, czy chłopak, którego kochasz, czuje do Ciebie to samo? Oto kilka sygnałów, które mówią więcej niż 1000 słów.

Uczucia nie zawsze łatwo jest wyrazić słowami. Problem z tym mają w szczególności panowie. Czasem jednak nie potrzeba słyszeć pięknych słów, aby zyskać pewność, że ktoś nas kocha. Oto 6 sygnałów, które śmiało możesz traktować jak wyznanie miłości.

6 sygnałów, że ON Cię kocha

#1. Robi dla Ciebie wiele

Jeżeli chłopak jest w stanie wiele dla Ciebie poświęcić i wiesz, że zawsze możesz na nim polegać, to całkiem możliwe, że on Cię kocha. Świadczy o tym również fakt, że nigdy nie wypomina Ci tego, co dla Ciebie robi.

#2. Interesuje się Twoimi sprawami

Chłopak, który Cię kocha, będzie chciał wiedzieć jak najwięcej na Twój temat. Możesz mieć pewność, że kiedy on zapyta, co u Ciebie słychać, to faktycznie będzie go interesowało, co masz do powiedzenia.

#3. Mówi o Waszej wspólnej przyszłości

Z ust chłopaka nie muszą padać żadne poważne deklaracje, ale jeśli on snuje plany na temat Waszej wspólnej przyszłości, to powinien być dla Ciebie jasny sygnał, że darzy Cię głębokim uczuciem.

#4. Okazuje Ci troskę

Miłość to również okazywanie troski drugiej osobie. Kiedy chłopak dba o Twoje bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie i robi wszystko, aby niczego Ci nie brakowało, to możesz przypuszczać, że on Cię szczerze kocha.

#5. Nie wykorzystuje Twoich słabych punktów

Kiedy jesteśmy z kimś naprawdę blisko, to ta druga osoba zna nasze słabości. O prawdziwej miłości możemy mówić wtedy, gdy nasz partner nie próbuje wykorzystać naszych sekretów, aby nas zranić (np. podczas kłótni).

#6. Jest z Tobą szczery

Bycie szczerym wobec drugiej osoby wymaga nieraz odwagi, ale po tym również możesz rozpoznać, że ktoś Cię kocha. Mówienie prawdy bywa trudne, jednak kiedy kogoś kochamy, kierujemy się przede wszystkim dobrem drugiej osoby i chcemy, aby była w pełni świadoma otaczającej ją rzeczywistości.

Czytaj także: Sekrety par z długim stażem

chłopak się w Tobie podkochuje
Źródło: https://favim.com/image/6867996

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj