Źródło: Pinterest

Wciąż czekasz aż on wyzna Ci miłość? Oto 6 tekstów, które mówi zakochany chłopak (innych niż ,,kocham Cię”!).

Miłość można wyznawać na wiele sposobów. To, że chłopak nie użył wobec Ciebie słowa ,,kocham”, wcale nie oznacza, że tego nie czuje. Poniżej przedstawiamy 6 alternatywnych tekstów, które świadczą o tym, że jesteś bliska jego sercu.

6 tekstów, które mówi zakochany chłopak

#1. ,,Stęskniłem się za Tobą”

Zakochany chłopak będzie chciał widzieć się z Tobą możliwie jak najczęściej. Pisząc Ci, że się za Tobą stęsknił, daje do zrozumienia, że chciałby znowu być przy Tobie. Kiedy w grę wchodzą uczucia, nie ma znaczenia, czy widzieliście się godzinę temu czy minęło już kilka dni.

#2. ,,Chcesz coś zjeść?”

Jeżeli on martwi się o to, czy nie jesteś głodna, to oznacza, że bardzo się o Ciebie troszczy. Troska z kolei wynika z uczucia, jakim Cię darzy. Nie trzeba używać słowa ,,kocham”, aby okazać drugiej osobie miłość.

#3. ,,Chcę Cię przytulić”

Tak naprawdę chłopak wcale nie musi tego mówić. Wystarczy, że często to robi. Pamiętaj, że o uczuciach świadczą nie tylko słowa, ale także (a może nawet przede wszystkim) czyny.

#4. ,,Jestem z Ciebie dumny”

Tego typu słowa, choć sprawiają ogromną radość, słyszy się raczej dość rzadko. Jeśli trafiłaś do tego grona szczęśliwców i udało Ci się usłyszeć je z ust chłopaka, to możesz się cieszyć. Z całą pewnością on darzy Cię uczuciem!

#5. ,,Nie jest Ci zimno?”

Jeżeli chłopak każe Ci się cieplej ubrać albo daje Ci swoją bluzę, żebyś przypadkiem nie zmarzła, to znaczy, że troszczy się o Ciebie. To podobnie jak z dbaniem o to, abyś nie była głodna 🙂 Te zachowania wynikają z tego, że darzy Cię uczuciem.

#6. ,,Muszę Ci o czymś powiedzieć…”

Tego typu zdanie może oznaczać wstęp do zwierzeń. Musisz wiedzieć, że jedynie chłopak, który Cię kocha, będzie gotów otworzyć się przed Tobą i wyznać swoje sekrety. Faceci są raczej dość skryci, dlatego jeśli on zacznie Ci się zwierzać, to będzie oznaczać, że jesteś mu bardzo bliska.

Czytaj także: Co nastolatki powinny wiedzieć na temat związków?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj