Źródło: Pinterest

W tym wpisie przedstawiamy 6 typów chłopaków, za którymi dziewczyny nie przepadają.

Zastanawiasz się, jacy chłopcy  mają u dziewczyn zdecydowanie mniejsze szanse? Poniżej znajdziesz 6 nielubianych cech, które sprawią, że będziesz miał małe powodzenie u płci pięknej.

6 typów chłopaków, których dziewczyny nie lubią

#1. Narcyz

Wielu narcyzów ukrywa na początku swoje prawdziwe oblicze, przez co dziewczyny dają się nabrać. Żadna jednak nie chciałaby być w związku z kimś, kto kocha tylko siebie.

#2. Nałogowy podrywacz

Kiedy chłopak ogląda się za innymi lub jawnie je podrywa, dziewczyna zaczyna w siebie wątpić i czuje się nieatrakcyjna. Z pewnością żadna świadomie nie zdecydowałaby się na wieczne cierpienie i poczucie niepewności.

#3. Macho

Choć znajdą się dziewczyny, którym imponuje sprawność fizyczna, siła oraz stanowczość, to jednak poczucie wyższości i brak poszanowania dla kobiet są dość mocnym odstraszaczem.

#4. Prostak

Brak kultury i nieumiejętność odnalezienia się w towarzystwie mogą przekreślić Twoje szanse u dziewczyn, nawet jeśli jesteś nieziemsko przystojny.

#5. Gamer

Chłopak, dla którego całym światem są gry, raczej nie znajdzie sobie dziewczyny. Chyba, że… uda mu się poznać taką, która współdzieli jego hobby.

#6. Niechluj

Nieprzykładanie uwagi do wyglądu zewnętrznego może przekreślić Twoje szanse u niejednej dziewczyny. Codzienny prysznic i zmiana bielizny oraz noszenie czystych ubrań to absolutne minimum, które powinieneś wykonać.

Czytaj także: Krępujące pytania do dziewczyny, których lepiej jej nie zadawać

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj