Zdobycie numeru chłopaka, który Ci się podoba, to duży sukces! Jednak stres pojawia się wtedy, kiedy chcesz napisać do niego wiadomość. Jeśli nie chcesz skończyć z bezczynnym patrzeniem się na klawiaturę i pustką w głowie, to koniecznie przeczytaj ten post!

Pisać czy nie pisać? Zanim zaczniesz zastanawiać się CO napisać, przemyśl CZY w ogóle pisać. A może poczekać? Niektórzy chłopcy są zdobywcami, to prawda, ale z drugiej strony, mamy równo uprawienie. Po co z nadzieją wyczekiwać, aż on napisze, skoro można wziąć sprawy w swoje ręce?

Jeśli wolisz czekać, to okej. Twój wybór 🙂 Piszesz? Też dobrze! Tylko teraz pojawia się kolejne pytanie:

Czekać czy pisać od razu? Możesz oczywiście stosować gierki typu „zasada 3 dni”, ale zastanów się czy na pewno warto. Poza tym spoglądanie co chwilę na telefon przez 3 dni (jeśli on nie odezwałby się pierwszy), może być bardzo męczące.

Poniżej znajdziesz 7 przykładowych wiadomości, które możesz mu napisać (bez względu na to, czy decydujesz się czekać czy pisać od razu):

#1. „Wiem, że łamię zasadę 24 h, ale po prostu nie mogłam doczekać się rozmowy z Tobą”.

Dlaczego masz zmuszać się do odczekania, aby napisać do niego wiadomość? Jeżeli chcesz napisać tego samego dnia, którego zdobyłaś numer – śmiało to zrób! 🙂 Stosowanie zasad 24 h lub 3 dni nie jest zbyt poważne, za to bycie autentyczną, jak najbardziej jest pożądane.

#2. „Zapisz ten numer. To ten najważniejszy, który kiedykolwiek dostałeś.”

Nie bój zacząć rozmowy z odrobiną humoru. Taka wiadomość rozbawi go i może być bardzo dobrym wstępem do flirtu.

#3. „Super mi się z Tobą dziś rozmawiało. Może powtórzymy to w następny weekend?”

Pamiętaj, że wiadomość tego typu wymaga szczerości. Nie możesz tego napisać, jeśli wcale tak nie było lub rozmawialiście bardzo krótko i w dodatku w dużym gronie. Jeśli napiszesz prawdę, przyszłe spotkanie może otworzyć przed wami wiele możliwości.

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

7 KOMENTARZE

  1. Ja zdobylam nummer i napisalam po pracy ze Fannie mi sie z nim pracowalo i do nastepnego raxu. Na drugs dzien Arno odpisal ze tak to Byl dobry weekend tak razen.
    Co mam myslec i czy terras znowu cos napisac czy czekac

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here