związek
Źródło: MTV

Często chcąc przypodobać się chłopakowi, zmieniamy dla niego swoje nawyki i swoją osobowość. Sprawdź, czemu to jest zdecydowanie zły pomysł.

To jasne, że miłość w jakiś sposób nas zaślepia. Trzeba jednak pamiętać, żeby dla tej właśnie miłości, nie stworzyć drugiej siebie z zupełnie odmiennymi cechami, jedynie w celu zdobycia chłopaka. Tych rzeczy nie powinnaś w sobie zmieniać.

7 rzeczy, których nie powinnaś zmieniać w sobie dla chłopaka

#1. Przyjaciele

Nie zostawiaj ich tylko dlatego, że chłopak średnio ich lubi. Oni byli z Tobą przed nim i będą z Tobą po nim, jeśli coś pójdzie nie tak. Przyjaciele są częścią Twojego życia, którą on musi zaakceptować. Jeśli serio zastanawiasz się, czy nie zacząć kumplować się z innymi ludźmi, żeby on to zaakceptował, to coś tu jest nie tak. Kiedy tylko najdzie Cię taka myśl, zadaj sobie kolejne pytanie: czy chłopak jest naprawdę wart porzucania ludzi, którzy są praktycznie Twoją drugą rodziną?

#2. Twoja osobowość

Jesteś, kim jesteś i taką chłopak musi Cię zaakceptować. Nie staraj się na siłę być inna (np. bardziej zabawna), bo na dłuższą metę stanie się to dla Ciebie męczące. Pomyśl trochę o sobie! Czy naprawdę będziesz się dobrze czuła we własnej skórze, kiedy to już nie będziesz Ty? Jeśli on nie chce Cię takiej, jaka jesteś, to jego strata. Niestety musisz się pogodzić z tym, że on do Ciebie nie pasuje. Pamiętaj, na tym nie kończy się świat. Na pewno spotkasz kogoś, kto będzie idealny dla Ciebie.

#3. Twoje zainteresowania

Przykładowo: prowadzisz bloga o książkach, ale on tego nie popiera. Porzucisz to, co lubisz robić tylko dlatego, że on nie potrafi tego zaakceptować? Każdy z nas ma inne zainteresowania i nawet jeśli nie przepadamy za tym, co ktoś lubi czy robi, należy to szanować i nie wyśmiewać się z tego. Twoje zainteresowania tworzą Twoją osobowość i są nierozłączną częścią Ciebie. Nie pozwól, żeby ktoś zabrał Ci to, co sprawia Ci radość.

#4. Twoje przekonania

Może tu chodzić o przekonania religijne, polityczne, czy po prostu Twój pogląd na pewne sprawy. Owszem, można prowadzić dyskusje i starać się przekonać drugą stronę do swojej racji, ale nie wolno zbyt mocno naciskać na kogoś, żeby zmienił swoje zdanie. Jeśli jesteś osobą wierzącą nie odrzucisz chyba nagle religii, tylko dlatego, że on tak chce. Jeśli chłopak zbyt mocno naciska na to, abyś zmieniła swoje zdanie, to powinna zapalić Ci się czerwona lampka. Czasem trzeba zaakceptować fakt, że ktoś myśli inaczej niż my.

#5. Twój gust

To oczywiste, że możecie mieć inny gust w wielu sprawach. Ty możesz lubić romantyczne komedie, a on będzie wolał horrory. Ty wolisz literaturę obyczajową, a on fantastykę. Ważne jest, aby szanować to, co druga osoba lubi. Bez tego ciężko będzie Wam w tworzyć związek.

#6. Twój styl

Masz swój własny styl lub po prostu lubisz konkretny kolor ciuchów. To oczywiste, że każdy w tej kwestii jest inny. Jeśli w tym momencie chłopak sugeruje Ci, że powinnaś zacząć ubierać się inaczej, to powinnaś mieć się na baczności. Chłopak ma lubić Cię taką, jak wyglądasz teraz, a nie starać się, zrobić z Ciebie zupełnie inną dziewczynę. Chyba nie chcesz stać się tylko dziewczyną na pokaz? Tak samo nie zmieniaj swojego stylu, żeby mu zaimponować. Lubisz chodzić w spodniach? Nie wymieniaj teraz całej swojej szafy na spódnice czy sukienki, jeśli to nie jest coś, w czym czujesz się komfortowo na co dzień.

#7. Twoje ciało

O swoje ciało powinnaś dbać dla własnego komfortu. Zaakceptuj siebie taką, jaką jesteś i nie przesadzaj z treningami tylko po to, żeby jemu się podobało.

czy jesteście w związku
Źródło: Pinterest

Źródło tekstu: http://www.seventeen.com/love/dating-advice/a39058/things-you-should-never-ever-change-for-your-crush || Źródło zdjęć: MTV

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj