Pierwsza randka zawsze wiąże się ze stresem. Sprawdź 7 zasad, dzięki którym na pewno to spotkanie będzie udane!

Jeśli szykujesz się do pierwszej randki i chcesz zrobić wszystko, by przebiegła ona jak najlepiej, to dobrze trafiłaś. Poniżej znajdziesz 7 zasad, które sprawią, że wszystko pójdzie jak z płatka.

7 zasad udanej pierwszej randki

#1. Pozwól mu wybrać miejsce spotkania

Faceci lubią czuć się potrzebni, dlatego, jeśli zapyta Cię, gdzie się spotkacie, odpowiedz, że masz ochotę poznać nowe miejsce i zostawiasz mu pole do popisu. Możesz też po prostu powiedzieć, że zdajesz się na niego. Warto jednak dać chłopakowi małą podpowiedź, tak, aby miejsce przez niego wybrane, odpowiadało Wam obojgu.

#2. Ubierz się w coś, w czym będziesz czuć się swobodnie

Jeśli na co dzień nie chodzisz w spódniczkach, to na randkę ubierz spodnie. Oczywiście każda z nas chce zrobić na chłopaku dobre wrażenie na pierwszej randce, jednak nie warto dokładać sobie dodatkowych stresów i przejmować się swoim strojem (,,Czy spódniczka mi się nie podwinęła? A może jest za krótka?”). Po prostu ubierz coś, w czym czujesz się dobrze.

#3. Nie układaj w głowie gotowych scenariuszy

Jeśli zaplanujesz każdą minutę Waszego spotkania i coś pójdzie nie tak, to po pierwsze zaczniesz panikować co teraz, a po drugie będziesz rozczarowana. Zamiast tego, przygotuj sobie po prostu kilka awaryjnych tematów na wypadek, gdyby nastała między Wami krępująca cisza.

#4. Bądź zabawna i uśmiechnięta, ale bez przesady

Poczucie humoru jest jak najbardziej wskazane, jednak jeśli przez całą randkę będziesz się szczerzyć i chichotać, on może się przestraszyć.

#5. Naśladuj jego gesty

Jeśli będziesz mówić językiem jego ciała, wzbudzisz jego sympatię. Jak to zrobić? Po prostu naśladuj jego gesty, ale tak, żeby nie pomyślał, że się z niego naśmiewasz. Jeśli pochyli się do przodu lub oprze głowę na ręce, zrób po chwili to samo.

#6. Na pożegnanie daj mu znać, że świetnie się bawiłaś

Jeśli masz nadzieję na kolejne spotkanie, to podczas pożegnania powiedz mu, że bardzo miło spędziłaś z nim czas.

#7. Zarzuć przynętę

Na pożegnanie możesz mu powiedzieć, że chętnie obejrzałabyś film, który Ci polecał (lub spróbowała jego ulubioną potrawę – wszystko zależy od tego, o czym rozmawialiście). Po spotkaniu możesz mu jeszcze napisać, że dziękujesz za miły wieczór (o ile nie zrobiłaś tego przy pożegnaniu, bo co za dużo, to nie zdrowo) i po prostu czekaj na odzew z jego strony. Jeśli będziesz zamęczać go pytaniami o kolejne spotkanie, to bardzo prawdopodobne, że się go nie doczekasz.

Czytaj także: Wasze sposoby na niezwykłą randkę

zasady udanej randkiŹródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj