Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się, jakich zachowań chłopcy nie lubią u dziewczyn? Oto mała ściągawka!

Chociaż chłopcy tracą dla nas głowę i potrafią nam wiele wybaczyć, to jednak mamy w sobie sporo takich cech, które potrafią doprowadzać ich do szału. Jeśli jesteś ciekawa, o jakie zachowania dokładnie chodzi, to koniecznie czytaj dalej!

8 zachowań, których chłopcy nie znoszą

#1. Obrażanie się

Popularne ?fochy? są na szczycie ich listy. Sama zresztą pewnie zdajesz sobie sprawę z tego, że może to być wkurzające, szczególnie gdy każesz mu się domyślać, o co Ci chodzi. Pokusa bywa jednak czasem zbyt silna? Lepiej oducz się tego nawyku, bo możesz sobie tylko zaszkodzić. Obrażanie się nie prowadzi do niczego dobrego i z pewnością nie wzmocni Waszego związku.

#2. Marudzenie

Chłopcom również się to zdarza, jednak to dziewczyny są mistrzyniami w marudzeniu. To prawda, że nie zawsze mamy dobry humor i może nam się zdarzyć gorszy dzień, ale nikt nie lubi słuchać ciągłych narzekań i jęków, więc nic dziwnego, że Twój chłopak nie lubi, kiedy to robisz. Spróbuj czasem ugryźć się w język.

#3. Plotkowanie

Z pewnością Twojemu chłopakowi również zdarza się czasem kogoś obgadać, jednak Twoje opowieści dotyczące koleżanek są dla niego nie do zniesienia. Jest to męczące szczególnie wtedy, gdy jednego dnia obgadujesz swoją przyjaciółkę, a następnego dnia spotykasz się z nią i zachowujesz wobec niej zupełnie normalnie.

#4. Słuchanie o Twoich kompleksach

Oczywiście chłopak jest po to, żeby Cię wspierać, ale musisz wiedzieć, że on nie zauważa większości Twoich mankamentów. Dopóki sama mu o nich nie powiesz, on nie zwróci uwagi na takie drobnostki, jak cellulit czy rozstępy. Im więcej będzie słuchał o Twoich niedoskonałościach, tym większa obawa, że jemu też zaczną one przeszkadzać. Czy na pewno tego właśnie chcesz?

#5. Przeklinanie

Choć każdemu może się czasem wymsknąć brzydkie słówko, chłopcy bardzo nie lubią, gdy dziewczyny klną. Po prostu nagminne używanie wulgaryzmów nie brzmi dobrze w ustach dziewczyn. Postaraj się być bardziej kobieca i nie przeklinaj. Nie tylko dla chłopaka, ale również dla samej siebie.

#6. Zachowywanie się jak jego matka

?Nie rób tego?, ?ubierz się cieplej?, ?zjedz coś, bo będziesz głodny?? On już ma jedną mamę i nie potrzebuje kolejnej. Nie chodzi o to, żeby w ogóle nie troszczyć się o ukochaną osobę, ale nie daj mu odczuć, że nie potrafi sam zadbać o siebie.

#7. Krytyka

Nikt nie lubi być krytykowany, a chłopcy zwłaszcza. Można czasami zwrócić drugiej osobie uwagę, że coś robi źle, ale dla równowagi powinnaś też go czasem pochwalić. Pamiętaj, że chłopcy bywają przewrażliwieni na swoim punkcie i taka ciągła krytyka bardzo źle na nich wpływa.

#8. Brak inicjatywy

Często to chłopcy są od wymyślania miejsc spotkań, ale to wcale nie oznacza, że oni to lubią. Nie mieliby nic przeciwko temu, żeby dziewczyny też coś czasem zaproponowały. Jeżeli nigdy nie zdarza Ci się wyjść z inicjatywą, to Twój chłopak ma prawo czuć się wkurzony.

Co jeszcze powinno się znaleźć na naszej liście? Napisz nam w komentarzu!

Czytaj także: Czego pary nie powinny robić w miejscach publicznych?

Źródło: Pinterest

5 KOMENTARZE

  1. Kobiety tu nie chodzi o to że nie możecie czegoś robić tylko że warto na przykład ich unikać, nikt nie karze wam się od razu zmieniać,tym bardziej że może jakieś z wymienionego tutaj zachowania jest w was „wpisana” i chłopak wiedział że nie uniknie w związku z wami np marudzenia, matkowania czy przeklinania. Tu są wymienione ogólnie przyjęte zachowania za którymi nie przepadają chłopcy, ale nie jest powiedziane że każdy facet na świecie nie lubi jak mu się matkuje albo przeszkadza mu że przeklinasz, może dla niego to nic znaczącego, więc nie ma co się pruć że ktoś wam karze nie przeklinać, bo nikt w tym poście nie zabronił kobietom tego robić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj