W tym wpisie poznasz kilka lifehacków, które na pewno będą przydatne każdego poranka.

Poranki bywają ciężkie, szczególnie kiedy pogoda za oknem nie rozpieszcza, a na zegarku jest jeszcze wczesna godzina. Jednak codzienne obowiązki wzywają i trzeba szybko wstać z łóżka. Poniżej znajdziecie kilka trików, które ułatwią wam wstawanie i na pewno umilą ranek.

#1. Budzik. Na dzwonek budzika masz ustawioną nudną, standardową melodyjkę albo – co gorsze – typowy alarm, od którego aż bolą uszy? Natychmiast zmień to na swoją ulubioną piosenkę, która jest dość żwawa i radosna, czyli taka, do której aż chce się tańczyć. Dobrym pomysłem jest też położenie telefonu na drugim końcu pokoju. W ten sposób, aby wyłączyć budzik będziesz musiała wstać z łóżka, a przy okazji będziesz mogła poruszać się w rytm ulubionej piosenki 🙂

#2. Nawodnij się. Postaw przy łóżku butelkę z wodą z cytryną. Na pewno Cię to obudzi i zdrowo zaczniesz dzień.

#3. Wpuść światło i powietrze. Od razu po wstaniu z łóżka odsłoń okna i uchyl jedno. Dzięki światłu od razu się rozbudzisz, a świeże powietrze Cię orzeźwi.

#4. Porządek w pokoju. Zadbaj o to, żeby w pokoju było czysto. Jeśli obudzisz się patrząc na bałagan, na pewno będzie Ci ciężko wstać.

#5. Puść muzykę. Kiedy już wstaniesz, nie kładź się znowu do łóżka! Przygotuj swoją poranną playlistę, do której będziesz mogła potańczyć, pośpiewać lub trochę poćwiczyć z rana – cokolwiek, co Cię obudzi.

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here