uroda

Sprawdź co zrobić, aby zwiększyć objętość swoich włosów.

Oto kilka ”sztuczek”, aby nasze włosy, zwiększyły swoją objętość:

1. Podczas suszenia, użyj najpierw palców w roli szczotki/grzebienia. Jeśli chcesz zwiększyć objętość swoich włosów, to nie susz ich przy użyciu szczotki czy grzebienia. Tym sposobem sprawiasz, że będą one ulizane. Palcami zagarnij jedno pasmo włosów do góry (jak na obrazku) i susz od nasady po same końcówki. Od czasu do czasu przeczesz pasmo palcami. Rób tak aż wszystkie włosy będą suche. Na sam koniec uczesz je za pomocą szczotki.

2. Zmień położenie przedziałka. Jeśli masz go na środku, to przesuń trochę w bok, a jeśli masz z boku, to przenieś w kierunku środka (albo centralnie na środek). Noszenie przedziałka, przez dłuższy czas, w jednym miejscu sprawia, że Twoje włosy popadają w rutynę i stają się oklapłe.

3. Użyj odżywki przed szamponem. Odżywka sprawia, że nasze włosy stają się bardziej miękkie i lśniące. Czasami jednak, włosy stają się zbyt śliskie, przez co, nie dają się dobrze wystylizować. Mycie w odwrotnej kolejności, pozwoli na nabranie przez nie objętości.

4. Ukryj clip w swoim kucyku. Podziel upiętego kucyka na pół, a następnie wepnij clip w środek. Przykryj wszystko górną połową kucyka. Ukryta spinka sprawi, że Twoja fryzura nabierze objętości.

9 sposobów, na nadanie Twoim włosom objętości

5. Unieś lekko u nasady, a następnie spryskaj lakierem. Podziel włosy na małe sekcje i przy użycia grzebienia lekko ”natapiruj” je u nasady. Pamiętaj, że ma to być bardzo lekki tapir, aby nie stworzyć na swojej głowie tzw. ,,szopy”. Dla utrwalenia efektu, spryskaj włosy u nasady lakierem.

6. Skręć włosy w małe koczki na noc. Podziel włosy na małe sekcje, a następnie skręć je i upnij w małe ‘’koczki’’ na głowie. Pozostaw na noc. Dzięki temu zabiegowi, Twoje włosy nabiorą objętości i sprężystości.

9 sposobów, na nadanie Twoim włosom objętości

7. Sposób na okulary przeciwsłoneczne. Po umyciu włosów, zaczesz je do tyłu. Następnie nałóż na głowę okulary przeciwsłoneczne i delikatnie poruszaj włosami tak, aby uniosły się one lekko z przodu. Pozwól im naturalnie wyschnąć.

8. Rozciągnij warkocza. Zrób sobie zwykłego, ciasnego warkocza. Następnie rozluźnij jego splot, żeby wydawał się większy.

9 sposobów, na nadanie Twoim włosom objętości

9. Spryskaj włosy sprayem zwiększającym objętość. Jest to bardzo szybka i łatwa metoda. Wystarczy spryskać (suche) włosy specjalnym sprayem – efekt jest widoczny od razu.

9 sposobów, na nadanie Twoim włosom objętości

Źródło tekstu: http://www.cosmopolitan.com || Źródło zdjęć: http://www.cosmopolitan.com | http://weheartit.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here