Europejskie hity kinowe
Źródło: Pinterest

Przedstawiamy Wam kolejną porcję amerykańskich hitów kinowych, które naszym zdaniem warto obejrzeć.

W dzisiejszym wpisie zachęcamy Wam do obejrzenia takich filmów, jak: ?Dobry rok”, ?Dom snów” oraz ?Obdarowani” produkcji amerykańskiej. Chętnie dowiemy się, czy widziałyście już te ekranizacje.

Amerykańskie hity kinowe CZĘŚĆ 2

4. Dobry rok (2006) ? komedia romantyczna, w reżyserii Ridleya Scotta. Film przedstawia historię bogatego i przystojnego biznesmena, który dowiaduje się o śmierci swojego ulubionego wuja. Główny bohater w spadku otrzymuje podupadającą posiadłość oraz wciąż działającą winnicę. Postanawia szybko wszystko spieniężyć. Jednakże na jego drodze pojawiają się pewne komplikacje. Powraca dawny sentyment do tego miejsca oraz chęć poznania właścicielki miejscowej kawiarni. Produkcja powstała na podstawie powieści Petera Mayle?a.

5. Dom snów (2011) ? thriller psychologiczny dotyczący losów pisarza, Willa Attentona. Główny bohater po rezygnacji z dobrze płatnej pracy wraz z żoną i dwiema córkami przeprowadza się z Manhattanu do miasteczka w Nowej Anglii. Po pewnym czasie dowiaduje się, że w tym domu doszło do zbrodni ? zamordowano właścicielkę i jej córki. Mężczyzna postanawia rozpocząć własne śledztwo. Odkrywa, że głównym podejrzanym był ojciec rodziny, który został zwolniony ze szpitala psychicznego. Will zaczyna się zastanawiać czy tragiczne wydarzenia łączą się w jakiś sposób z jego przeszłością.

6. Obdarowani (2017) ? dramat opowiadający o siedmioletniej Mary, którą z powodu tragicznej śmierci matki, wychowuje samotny brat zmarłej kobiety. Dziewczynka ma niezwykłe zdolności matematyczne. Na początku uczy się w domu, później trafia do pobliskiej szkoły podstawowej, aczkolwiek nie podoba jej się tamtejszy poziom nauczania. W pewnym momencie pojawiła się babcia, która chce przenieść Mary do szkoły dla wybitnie uzdolnionych. Wuj oraz jego matka wkraczają na ścieżkę sądową i walczą o prawa do opieki nad dziewczynką.

Polecamy: Amerykańskie hity kinowe CZĘŚĆ 1

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj