Większość kasyn oferuje zachęty dla nowych klientów, aby przekonać ich do zarejestrowania się na stronie.

Polowanie na bonusy to koncepcja zwykle kojarzona z przewagą graczy, którzy najczęściej celują w promocje w kasynie i korzystają z nich, aby wygrać jak najwięcej. Jeśli zaczniesz polować na bonusy, pierwszą i najważniejszą rzeczą, jaką musisz zrobić, jest znalezienie najlepszych kasyn w Polsce, które zostały zweryfikowane przez niezależne agregatory witryn kasyn online. To gwarancja, że którykolwiek z oferowanych bonusów faktycznie zadziała na Twoją korzyść.

Co to jest polowanie na bonusy

Granie z polowaniem na bonusy oznacza zbieranie wielu funkcji bonusowych darmowych spinów w różnych automatach online i otwieranie ich jeden po drugim, obserwując, co przynosi każdy bonusowy spin. Strategia ta, znana również jako ,,rozpusta bonusowa” lub ,,torba bonusowa”, jest od dawna popularna wśród graczy.

Koncepcja narodziła się w 2016 roku. Streamerzy z popularnych kanałów Twitch i YouTube są uważani za pionierów. Dla osób niezaznajomionych z terminem: przesyłanie strumieniowe to proces oglądania filmu lub słuchania muzyki na żywo zamiast pobierania go do późniejszego wykorzystania. Twitch i YouTube to jedne z najpopularniejszych platform streamingowych. Osoby, które transmitują swoją rozgrywkę na żywo lub w tym przypadku gry w kasynie online, są nazywane streamerami.

Jak działają streamery Twitch i YouTube

Tacy gracze ćwiczą Bonus Hunting, co przyciąga wielu widzów. Czasami kanał strumieniowy ogłasza nadchodzące polowanie na bonusy na forum społeczności. W ten sposób fani najlepsze kasyna w polsce mogą śledzić początek polowania, a nawet sugerować określone miejsca do przyszłych polowań na bonusy. Śledząc różne kanały transmisji strumieniowej kasyn online, możesz codziennie oglądać nowe filmy na żywo.

Od tego czasu koncepcja polowania na bonusy szybko zyskała popularność, a dziś najpopularniejsi streamerzy, prowadzący polowanie na bonusy, mogą spodziewać się, że tysiące widzów dostroi się zarówno do oglądania, jak i do udziału. Widzowie i subskrybenci streamerów mogą brać udział zarówno przed, jak i w trakcie polowania na bonusy, to znaczy mogą stawiać zakłady na wynik polowania i wygrywać dodatkowe pieniądze.

Kto może polować na bonusy

Zadaniem streamerów kasyn online jest promowanie różnych pokoi kasyn online. Aby to zrobić, otrzymują oni specjalne zezwolenia w różnych witrynach hazardowych, w tym odroczenie rund gry i rozrywki poprzez polowanie na bonusy. Jeśli zapytasz, czy możesz grać samemu w polowanie na bonusy, czy nie, krótka odpowiedź brzmi: tak. Ale jest jeden warunek – nie możesz użyć pieniędzy bonusowych.

Oto cechy korzystania z opcji polowania na bonusy:

Większość kasyn online zabrania grania w polowanie na bonusy z aktywnym bonusem. Oznacza to, że dopóki nie spełnisz wymagań obrotu dla tego bonusu, nie możesz odkładać rund gry i uruchamiać polowania na bonus.

Zawsze możesz dwukrotnie sprawdzić to ograniczenie, otwierając warunki na swojej stronie internetowej kasyna. Powinna być taka informacja: ,,Zabrania się odkładania jakiejkolwiek rundy gry, gdy masz darmowe spiny lub funkcje bonusowe”.

Jeśli zdecydujesz się wypróbować polowanie na bonusy bez żadnego aktywnego bonusu, zawsze możesz to zrobić w innym kasynie. Na wszelki wypadek zalecamy zapoznanie się z warunkami korzystania z polowania na bonusy. Niektórzy operatorzy kasyn nie uważają takiego bonusu za bardzo ekscytujący i zabraniają go.

Jak działa polowanie na bonusy

Gra na automatach za pomocą systemu polowania na bonusy jest dość prosta. Musisz wykonać kilka prostych kroków:

Wybierz automat z funkcją bonusową – darmowe spiny.
Uruchom automat, aż pojawi się funkcja bonusowa.
Wyjdź z gry bezpośrednio przed uruchomieniem funkcji bonusowej.
Otwórz inną grę i powtórz powyższe kroki.
Kontynuuj w ten sposób, aż zdecydujesz, że to wystarczy lub do momentu, gdy saldo będzie niskie.

Chodzi o to, aby zachować wszystkie nieotwarte funkcje bonusowe i odkrywać je jeden po drugim, obserwując, co przynosi każdy darmowy spin. Grając w Bonus Hunting możesz z góry sprawdzić, ile bonusów możesz otrzymać za określoną kwotę pieniędzy. Dodatkowo będziesz mieć możliwość grania w różne automaty online w tym samym czasie, zamiast kręcenia tymi samymi bębnami w kółko. Możliwości polowania na bonusy nie wpływają na wyniki ani kursy. Ten rodzaj gry tylko przyspiesza adrenalinę.

Pamiętaj – sprawdzanie zmienności automatu może się czasem przydać. Grając na automatach o niskiej zmienności, możesz częściej spodziewać się funkcji bonusowych. Warto wspomnieć, że niektórzy twórcy automatów online nie zezwalają na okrągłe opóźnienia w swoich grach. Kiedy grasz na automatach od dostawców takich jak Novomatic, Yggdrasil lub Red Tiger, nie będziesz mógł opóźniać rund i cieszyć się polowaniem na bonusy. Oznacza to, że po wyjściu z gry, gdy funkcja bonusowa jest aktywna, nie zostanie ona zawieszona. Jeśli wygrasz, wszystkie wygrane zostaną automatycznie przelane na Twoje saldo.

Wynik

W tym przewodniku dowiedziałeś się o prawdopodobnie najbardziej uzależniającym sposobie gry na automatach – polowaniu na bonusy. Większość streamerów w kasynach online ćwiczy polowanie na bonusy, ponieważ przyciąga to wielu widzów i jest świetną zabawą. Ta opcja to doskonały sposób na eksperymentowanie z różnymi automatami do gry i uczynienie gry grindowej przyjemniejszą.


Powyższy tekst ma charakter wyłącznie informacyjny. Wpis jest napisany w języku polskim i adresowany jest wyłącznie do pełnoletnich polskojęzycznych odbiorców, przebywających na terytorium, gdzie korzystanie z serwisów o tematyce gier hazardowych jest dozwolone. Zakłady bukmacherskie związane są z ryzykiem, dlatego w Polsce dozwolone są wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat. Jeżeli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia, koniecznie skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Graj odpowiedzialnie u legalnych bukmacherów, z ważną licencją Ministerstwa Finansów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj