jakie dziewczyny lubią chłopcy
Źródło: Pinterest

Spór o to, jaki kolor włosów najbardziej kręci chłopców, trwa od wieków. My podpytałyśmy kilku, jak to jest naprawdę i już znamy odpowiedź!

Jesteś ciekawa, który kolor włosów u dziewczyn jest numerem jeden w rankingu chłopców? Sprawdź, co nam odpowiedzieli, kiedy ich o to zapytałyśmy!

Brunetki, blondynki, a może rude? Wiemy, jakie dziewczyny najbardziej kręcą chłopców!

,,Na randkę chętniej poszedłbym z brunetką, blondynki wydają mi się takie sztywne i bez poczucia humoru”. Adam, 17 lat.

,,Mówi się, że rude to fałszywe, a ja właśnie dla rudej straciłem głowę! Jest przecudowna! Ale farbuje włosy, bo naturalne ma blond, więc nie wiem czy to się liczy?”. Grzesiek, 20 lat.

,,Dla mnie kolor włosów nie ma znaczenia – chociaż większość moich byłych to brunetki. Jakoś tak lepiej się dogadujemy”. Krystian, 16 lat.

,,To zależy. Na imprezach bawię się zazwyczaj z blondynkami, bo są bardziej otwarte na nowe znajomości, ale jak związek to tylko z brunetką. Rude? Nie wiem, nie znam żadnej rudej dziewczyny”. Krzysiek, 17 lat.

,,Kolor włosów w ogóle się nie liczy! Przecież to charakter i spojrzenie mają największe znaczenie”. Piotrek, 18 lat

,,Chciałbym, żeby moja żona była brunetką, tak jak moja mama. Te dziewczyny są wierniejsze i spokojniejsze, dlatego bardziej nadają się na żony”. Hubert, 17 lat.

,,Brunetki są spokojne, troskliwe i mądre, dlatego chciałbym, żeby w przyszłości moja wybranka miała właśnie taki kolor włosów. Blondynki są zbyt zabawowe jak dla mnie” Artur, 18 lat.

,,Ja tam nie wierzę w stereotypy – blondynka głupia, ruda fałszywa, a brunetka zarozumiała – to wszystko bzdury. Jestem od kilku miesięcy z blondynką i wcale nie jest głupia”. Błażej, 16 lat.

,,Jeśli miałbym przed sobą 3 super laski i każda miałaby inny kolor włosów to… wybrałbym tę, która ma najkrótszą mini! Haha! Czyli pewnie byłaby to blondi”. Kamil, 17 lat.

,,Przyjaźnić mógłbym się z brunetką. Blondynki to kusicielki. Żaden facet nie będzie przyjaźnił się z blondynką i przy okazji nie liczył na coś więcej. To niewykonalne”. Adam, 19 lat.

A czy Ty zwracasz uwagę na kolor włosów u chłopaka? Koniecznie daj nam znać w komentarzu!

Polecamy: Memy, jakie zrozumie każda singielka!

jakie dziewczyny najbardziej kręcą chłopców
Źródło: Pinterest

Źródło zdjęć: Favim

6 KOMENTARZE

  1. Czy tylko ja mam co chwile inny kolor wlosów i już sama nie wiem jaki mam kolor :/ i to nie przez farbowanie ( bo nie farbuje) ale przez to że moje wlosy mają dziwny odcień …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj