atrakcyjne cechy według chłopców
Źródło: https://weheartit.com/entry/340088729

Jesteś ciekawa, jakie cechy są zdaniem chłopców atrakcyjne? Czytaj dalej!

Wiele osób próbuje nas przekonać, że to nie wygląd się liczy, a nasze wnętrze. Prawda jest jednak taka, że ciężko przyciągnąć do siebie drugą osobę jedynie dzięki osobowości. Co w takim razie sprawia, że chłopcy zwracają na nas swoją uwagę? O tym przeczytasz poniżej!

Cechy, które chłopcy uważają za atrakcyjne

#1. Głębokie spojrzenie

Niektórzy deklarują, że najbardziej atrakcyjne są oczy niebieskie, ale tak naprawdę to nie kolor ma tu największe znaczenie. Chodzi o ten dreszcz, który przeszywa całe ciało w momencie, kiedy Wasze spojrzenia skrzyżują się ze sobą. To właśnie sprawia, że chłopak jeszcze przez długi czas nie będzie mógł o Tobie zapomnieć, nawet jeśli tylko minęliście się na ulicy.

#2. Dojrzały wygląd

Wielu chłopców woli dziewczyny, które wyglądają na swój wiek lub na starsze niż są w rzeczywistości (mnóstwo dziewczyn również nie szuka chłopaka w swoim roczniku). Stanowią one dla nich wyzwanie, więc nic dziwnego, że niektórzy wręcz robią zakłady, że uda im się poderwać starszą od siebie dziewczynę. Oczywiście to nie tak, że wyglądając młodo, nie znajdziesz chłopaka, bo na szczęście jest druga grupa, która preferuje naturalne dziewczyny, o delikatnej urodzie.

#3. Poczucie humoru

Ta cecha jest pożądana przez większość chłopaków. Dziewczyny, które mają poczucie humoru są uważane za bardziej atrakcyjne niż te, które są zwykle poważne. Nie oznacza to oczywiście, że musisz zawsze być wesoła, ale jeśli zazwyczaj śmieszą Cię jego żarty, to dla niego będzie to dobry znak.

#4. ?Odpowiedni” wzrost

Wzrost jest kwestią indywidualną, a pisząc odpowiedni, mamy na myśli dopasowany do wzrostu konkretnego chłopaka. 99% mężczyzn woli, żeby ich partnerka była od nich niższa, więc nie przejmuj się nawet jeśli masz 1,5 metra w kapeluszu.

#5. Wcięcie w talii

Być może nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak wielu chłopców zwraca na to uwagę. Choć nie dotyczy to wszystkich, wielu chłopców podświadomie wybiera sobie na partnerki dziewczyny, które mają zaokrąglone biodra, a więc i mocne wcięcie w talii. Dawniej uważano, że szerokie biodra są lepiej przystosowane do rodzenia dzieci.

Polecamy: Sposoby na poderwanie chłopaka Twoich marzeń!

atrakcyjne cechy według chłopców
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/731623901950995317

9 KOMENTARZE

  1. Świetny wpis! Czytam i płaczę hah mam tylko dwie cechy: nie sztuka żeby na kogoś spojrzeć (a tak naprawdę to jak z kimś rozmawiam patrzę mu tylko w oczy bo wtedy mam wrażenie że przeszywam go na wskroś), i poczucie humoru. Reszta totalnie mnie nie opisuje. Dojrzały wygląd? Mam 14 lat a wyglądam na 10. Okropny baby face uhhh… Próbowałam się „postarzyć” makijażem ale wyglądam jak wytapetowana stara baba (ale mogę to tłumaczyć tym że w sieci nie ma jakiś porządnych poradników na ten temat). A jak chcę pomocy to odpowiadają „poczekaj, w wieku 40 lat będziesz wyglądać na 20 i wszyscy ci będą zazdrościć” a tu nawet nie chodzi o to żeby się podobać chłopakom tylko nikt mnie nie traktuje na poważnie i nikt mnie nie zauważa. Już robię co mogęęęęęę… Odpowiedni wzrost? Ha, mam 164. W klasie jestem 2 najniższa. Wcięcie w talli i piękna figura? Niczym u 10 latki. Nie ma co, hot dzieciak ze mnie haha. Jak któraś ma podobny problem do mojego to nich się nie martwi, bo nie jest sama a do tego, tak na pocieszenie, koniec końców i tak wyląduje z jakimś na ślubnym kobiercu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj