Źródło: Pinterest

W tym wpisie przedstawiamy zachowania, których zdecydowanie powinieneś unikać, ponieważ mogą one mocno zranić dziewczynę.

Dziewczyny są różne, tak więc to, co zrani jedną, niekoniecznie tak samo zaboli inną. Istnieją jednak pewne zachowania, które nie dość, że uchodzą za chamskie, to mogą wprawić dziewczynę w kompleksy, załamanie nerwowe czy po prostu sprawić jej ogromny ból. Poniżej przedstawiamy rzeczy, które za nic w świecie nie powinieneś robić dziewczynie.

Chłopaku! Nigdy nie rób tych rzeczy dziewczynie!

1. Zdrada

Nie ma chyba gorszego uczucia na świecie niż odkrycie, że osoba na której tak bardzo Ci zależy i której ufasz w 100% Cię zdradziła. Zanim coś takiego zrobisz drugiej osobie, pomyśl jak Ty byś się czuł w takiej sytuacji. Zawsze lepiej zerwać z dziewczyną niż ją zdradzić. Wiele kobiet, które doświadczyły zdrady przez wiele kolejnych lat nie potrafią nikomu zaufać albo mają tendencję do chorobliwej zazdrości. Zdrada jest uważana przez ludzi za coś naprawdę okropnego, więc i Twoja opinia publiczna może ulec pogorszeniu.

2. Hejt

Hejt nie jest dla nikogo niczym przyjemnym, a jeśli trafisz na zakompleksioną i wrażliwą dziewczynę, możesz wyrządzić jej ogromną krzywdę. Jeśli coś Ci w niej nie odpowiada lub uważasz, że w pewnych momentach zachowuje się nieodpowiednio, spróbuj w delikatny sposób zwrócić jej uwagę. Nie używaj wulgaryzmów ani żadnych wyzwisk, gdyż słowa potrafią ranić nawet bardziej niż czyny.

3. Zerwanie na odległość

Najgorsze zakończenie związku to właśnie to przez Internet czy za pośrednictwem SMS. W ten sposób pokażesz, że nie traktowałeś dziewczyny poważnie, a czas spędzony z nią nie był dla Ciebie niczym ważnym. Nawet jeśli macie długo się nie zobaczyć, zawsze lepiej taki moment zostawić na spotkanie w cztery oczy, gdzie także łatwiej wszystko sobie wyjaśnić czy pocieszyć drugą osobę.

4. Porównywanie jej do innej

A w szczególności do Twojej eks. Dziewczyna popadnie wtedy w kompleksy, poczuje się niewystarczająca, a także będzie miała problemy z samoakceptacją. Zawsze staraj się doceniać ją taką, jaka jest i pamiętaj, że wygląd często się zmienia 🙂

5. Porzucenie jej dla innej

To normalne, że będąc w związku może spodobać nam się ktoś inny. Zanim jednak wejdziesz w nowy związek, zerwij z poprzednią dziewczyną i daj sobie czas. Jeśli od razu wejdziesz w nową relację nie dasz eks czasu na pogodzenie się z sytuacją, a widok Ciebie u boku innej może ją bardzo zaboleć. Będzie się czuła gorsza od Twojej dziewczyny, może także posądzić Cię o zdradę. Bardzo często z powodu takich sytuacji nastolatki miesiącami mają załamania nerwowe czy też obawy przed kolejnymi relacjami. Zanim więc zrobisz krok do przodu, pomyśl o uczuciach innych.

6. Namawianie do seksu

Przenigdy nie powinieneś namawiać czy zmuszać dziewczyny do jakiejkolwiek bliskości! Nie tylko poczuje się wykorzystana i potraktowana jak jakaś rzecz, ale może ponadto nabawić się różnych zaburzeń seksualnych.

7. Urwanie relacji nagle i bez powodu

Jeśli randkujesz z jakąś dziewczyną, nigdy nie urywaj z nią kontaktu nagle i bez wyjaśnienia. Dziewczyna z pewnością poczuje się wykorzystana i odrzucona, szczególnie jeśli zdążyła się już zaangażować w tę relację. Zawsze lepiej jest wszystko na spokojnie wyjaśnić i porozmawiać, zanim zdecydujesz, że to już koniec.

8. Kręcenie z kilkoma naraz

Dziewczyna, której na Tobie zależy, z pewnością nie będzie zadowolona, kiedy dowie się, że kręcisz z wieloma jednocześnie. Poczuje się oszukana i wykorzystana. Skup się na jednej dziewczynie, a gdy z nią nie wyjdzie, dopiero zaczynaj coś z kolejną.

Pamiętaj, że większość nastolatek jest bardzo wrażliwych i zakompleksionych, dlatego przed zrobieniem czegokolwiek pomyśl czy nikogo tym nie zranisz. Zawsze miej na uwadze dobro innych i myśl jak w danej sytuacji poczułbyś się, gdyby role były zamienione.

Czytaj także: Jak nieudolnie randkować? – czyli ANTYporadnik dla chłopaków

chłopak się w Tobie podkochuje
Źródło: https://favim.com/image/6867996

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj