Co chłopcy myślą na temat cellulitu i rozstępów u dziewczyn?
Źródła: https://favim.com/image/3853107 || https://favim.com/image/3327495

Jesteś ciekawa co chłopcy myślą na temat cellulitu i rozstępów u dziewczyn? Odpowiedź znajdziesz w tym wpisie!

Co chłopcy myślą na temat cellulitu i rozstępów u dziewczyn?

,,Co to w ogóle jest cellulit i rozstępy? Naprawdę ktoś na to zwraca uwagę?”. Paweł, 17 lat.

,,No ogólnie to wolałabym, żeby dziewczyna miała gładką skórę, ale tak szczerze to jeśli nie ma takich czerwonych pręg to mi to nie przeszkadza. Nie wiem czy wiecie, że faceci też mogą mieć rozstępy i ja też mam, ale nie liczcie, że Wam powiem gdzie!”. Artur, 16 lat.

,,Szczerze to nie nie lubię jak laski mają cellulit. Strasznie to wygląda i nie wiem jak można się tak zapuścić. Ja codziennie ćwiczę i chcę, żeby moja dziewczyna też była zadbana”. Kamil, 15 lat.

,,Rozstępy wychodzą po ciąży, tak? No to jak moja kobieta urodzi mi dziecko, to raczej będę miał gdzieś czy ma rozstępy czy nie. Głupie pytanie w ogóle”. Patryk, 18 lat.

,,Jakbym miał odrzucać dziewczyny, które mają rozstępy albo cellulit to musiałbym pewnie zrezygnować z większości znajomości. Dobrze wiem, że te wszystkie modelki są wyretuszowane, a prawdziwe dziewczyny nie mają idealnie gładkiej skóry”. Witek, 17 lat.

,,Nie patrzę na to w ogóle. Wiadomo, że gdybym miał przed sobą dwie zajebiste laski i jedna miałaby rozstępy i cellulit, a druga nie, to wybrałbym tę drugą, ale poznając dziewczynę, nie oglądam jej centymetr po centymetrze, żeby sprawdzić czy czasem nie ma jakiś mankamentów”. Szymon, 18 lat.

Czytaj także: Jaka długość włosów u dziewczyn kręci chłopców najbardziej

Co chłopcy myślą na temat cellulitu i rozstępów u dziewczyn?
Źródło: Pinterest

10 KOMENTARZE

  1. Ja również mam od paru lat rozstępy.. na nogach i pośladkach ale to dlatego,że cały czas ćwiczyłam,rosłam i się odchudzałam to naturalne

  2. Hah ja się zgadzam z tym pierwszym co to są w ogóle te rozstępy wtf i który chłopak tak zwraca na to uwagę XD

    A co do użytkowniczki OLI tez bym chciała post o tym jaki charakter lubią panowie 😉

  3. Rozstępy nie zawsze są po ciąży. Mam 14 lat i mam rozstępy na udach (nie są widoczne chyba, że ktoś się przyjrzy) ponieważ szybko spadam z wagi mimo, że nie jestem i nigdy raczej nie byłam, chociaż ostatnio porównałam sobie zdjęcie swoich nóg (zdjęcie z kilku dni i z roku) no i różnica bardzo duża.

  4. Rozstępy nie zawsze są po ciąży. Wystarczy, że ktoś szybko rośnie, gubi tkankę tłuszczową lub przybiera na masie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj