Sprawdź, co miesiąc, w którym się urodziłaś, mówi o Tobie i Twoim życiu!

Czy wiedziałaś, że Twój miesiąc urodzenia może bardzo wiele powiedzieć o Tobie i o Twoim życiu? Sprawdź, co jest napisane w Twoim przypadku!

Styczeń. Osoby urodzone w pierwszym miesiącu roku są zazwyczaj chorowite i często są meteopatami (silnie reagują na zmiany pogody, np. boli ich głowa). Nie boją się wyrażać własnego zdania i są niezależne. Zodiakalne Koziorożce (urodzeni do 19.01) lubią mieć wszystko zaplanowane i konsekwentnie dążą do celu. Z kolei zodiakalne Wodniki (urodzeni po 19.01) to osoby zdolne, ciekawe świata, ale za to niezbyt solidne. Często sprawiają problemy w szkole.

Luty. Dziewczyny, które urodziły się w lutym mają duży temperament – są wybuchowe, często się kłócą i mają problem, żeby usiedzieć w jednym miejscu. Dziewczyny urodzone w lutym zmieniają chłopaków jak rękawiczki. Są podatne na alergie pokarmowe i często mają problemy z zasypianiem. Zodiakalne Ryby (urodzeni po 19.02) często łapią psychiczne doły i miewają okresy buntu, ciężko jest im też wyleczyć się z nieszczęśliwej miłości. Mają pociąg do używek. W lutym rodzi się dużo artystów!

Marzec. Osoby urodzone w marcu mają często problemy z układem krążenia i metabolizmem, co może być przyczyną problemów z wagą. Jeśli jesteś zodiakalnym Baranem (urodziłaś się 20.03 lub później), to zapewne masz trudny charakter i jesteś bardzo uparta. Jesteś towarzyska i lubisz być w centrum zainteresowania. Łatwo Cię zranić, choć nie pokazujesz tego po sobie i nawet jeśli wybaczasz, to nie zapominasz. Masz imprezowy charakter i często najpierw mówisz, a potem myślisz. Nie masz jednak problemu z wyciągnięciem ręki na zgodę jako pierwsza, szczególnie wobec rodziców.

Kwiecień. Dziewczyny, które urodziły się w kwietniu są silniejsze psychicznie od swoich rówieśników i lubią rządzić, dlatego w przyszłości, mają szansę na objęcie kierowniczego stanowiska. Nikomu źle nie życzą, ani niczego nie zazdroszczą. Wierzą w to, że karma wraca, dlatego starają się nie robić nikomu żadnych przykrości. Zodiakalne Byki (urodzeni 19.04 i później) domaga się markowych ubrań i wysokiego kieszonkowego. Lubi kolekcjonować gadżety. Ma wielu adoratorów, którym nierzadko łamie serce.

Maj. Osoby urodzone w tym miesiącu to życiowi szczęściarze. Są optymistami i często otrzymują prezenty od losu, choć wcale nie muszą się o to starać. Mają jednak problem z oszczędzaniem i utrzymaniem przy sobie pieniędzy. Bliźnięta (urodzeni po 20.05) mają wielu przyjaciół, z którym non stop rozmawiają przez telefon i imprezują. Są niepunktualne. Łapią czasami doły, przez które nie chce im się wyjść z pokoju. Długo nie mogą znaleźć dla siebie pomysłu na życie i nie dążą do formalizacji związku.

Czerwiec. Zodiakalne Raki (osoby urodzone 21.06 lub później) mają konfliktowy charakter i często się obrażają. Często się zakochuje a potem długo leczy złamane serce. Ma wahania nastrojów – radość i rozpacz naprzemiennie, szczególnie w momencie dojrzewania, gdy buzują w nim hormony. Nie lubisz podejmować sama decyzji i często zrzucasz tę odpowiedzialność na kogoś innego. Od partnera oczekujesz, że otoczy Cię opieką.

Lipiec. Dziewczyny urodzone w lipcu często osiągają duże sukcesy zawodowe. Jeśli jesteś zodiakalnym Lwem to na pewno często blokujesz łazienkę, żeby zrobić się na bóstwo i często nie masz się w co ubrać 🙂 Lubisz mieć markowe rzeczy używać drogich kosmetyków. Nie masz problemów z nauką, a w przyszłości z łatwością znajdziesz pracę. Wiesz, czego i chcesz i z uporem realizujesz postawione sobie cele. Jesteś pewna siebie.

Sierpień. Lepiej Ci się uczy i pracuje w nocy, za to w ciągu dnia najchętniej byś spała. Potrafisz imprezować do białego rana. Zodiakalne Panny (dziewczyny urodzone 22.08 – 21.09) sprawiają kłopoty i często wpadają w złe towarzystwo. Mają problemy z koncentracją co może być przyczyną kłopotów w szkole. Są jednak systematyczne i zdeterminowane, dlatego jeśli sobie coś postanowią, to nie odpuszczą dopóki tego nie osiągną. Panny są bardzo życzliwe, a dla swoich najbliższych zrobiłyby wszystko.

Wrzesień. Osoby urodzone we wrześniu mają wysoką odporność i szybko dochodzisz do siebie po przeziębieniu. Masz 100 pomysłów na siebie, dlatego co miesiąc odkrywasz u siebie nową pasję (często wymagającą zakupu drogiego sprzętu lub akcesoriów). Łatwo Cię zranić. Masz duży dar przekonywania.

Październik. Często miewasz stany depresyjne, i jesteś pesymistką, a Twoje ulubione słowo to ,,nie”. Lubisz ruch i jesteś w dobrej formie fizycznej. Zawsze chcesz postawić na swoim i nie lubisz odpuszczać. W szkole idzie Ci dobrze, dzięki temu, że potrafisz być systematyczna. Z Tobą nie można się nudzić.

Listopad. Dziewczyny urodzone w listopadzie zazwyczaj nie są zadowolone ze swojego życia i mają skłonność do popadania w melancholię. W szkole idzie Ci bardzo dobrze, a nauczyciele Cię uwielbiają. Masz dużo znajomych, ponieważ wszyscy Cię lubią i wiele osób przychodzi do Ciebie po poradę. Ciągle gdzieś Cię nosi, dlatego w domu jesteś raczej gościem. Z drugiej strony, jak już jesteś w domu, to najchętniej zaszyłabyś się w swoim pokoju z książką i zamknęła drzwi na klucz.

Grudzień. Często miewasz zaburzenia snu. Statystycznie w grudniu rodzi się najwięcej stomatologów 🙂 Szybko się denerwujesz i łatwo Cię wyprowadzić z równowagi. Bardzo ciężko nakłonić Cię do zmiany zdania. Bardzo nie lubisz, gdy coś idzie nie po Twojej myśli.

W którym miesiącu się urodziłaś? 🙂

Źródło tekstu: http://kobieta.onet.pl || Źródło zdjęć: Pinterest

7 KOMENTARZE

  1. Moja przyjaciółka jest ze stycznia (koziorożec) i niemal wszystko się zgadza. Ja jestem z lutego (wodnik) jednak nie ma podobieństwa 😐

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj