Źródło: Pinterest

Chłopak przyjaciółki wysyła Ci sygnały, że mu się podobasz? Koniecznie przeczytaj ten tekst!

Bez względu na to, czy on też Ci się podoba, czy wręcz odwrotnie, jeśli zauważysz, że podrywa Cię chłopak przyjaciółki, nie powinnaś siedzieć bezczynnie.

Dokładnie go obserwuj. Zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki, przyjrzyj mu się uważnie. Być może tylko wydaje Ci się, że on wysyła Ci sygnały? Albo chciałabyś, żeby tak było? A może on po prostu ma taki styl bycia? Bardzo łatwo jest kogoś ocenić, jednak tu chodzi o szczęście Twojej przyjaciółki, dlatego musisz mieć 100% pewność, że się nie pomyliłaś. Może warto wtajemniczyć kogoś w tę sytuację? Taka osoba mogłaby ocenić jego zachowanie na chłodno, bez emocji.

Rozmowa z nim. Jeśli masz pewność, że on Cię podrywa, możesz porozmawiać z nim o tym sam na sam. Powiedzieć mu co zaobserwowałaś i poprosić o wyjaśnienia. Istnieje jednak obawa, że on wszystkiego się wyprze, a w ramach zemsty powie Twojej przyjaciółce, że to Ty go podrywasz!

Rozmowa z nią. Na pewno boisz się, że przyjaciółka Ci nie uwierzy. To zrozumiałe, w końcu zamierzasz powiedzieć jej, że ukochana, której ona ufa, jest z nią nieszczera i ją okłamuje. Więc może lepiej przemilczeć sprawę? Postaw się na miejscu Twojej przyjaciółki. Czy Ty wolałabyś poznać prawdę, nawet tę najgorszą, czy jednak żyć w iluzji? No właśnie. Jak więc z nią rozmawiać, żeby uwierzyła? Przede wszystkim powiedz jej, że zrozumiesz jeśli ciężko będzie jej uwierzyć w Twoje słowa, ale nie mogłaś postąpić inaczej i sama też chciałabyś wiedzieć, gdybyś to Ty znalazła się w takiej sytuacji. Jeżeli masz jakikolwiek dowód, potwierdzający Twoją prawdomówność, to koniecznie jej go pokaż! Decyzja będzie oczywiście należała do niej, jednak Ty spełnisz swój przyjacielski obowiązek i będziesz mieć czyste sumienie.

Co zrobić, jeśli chłopak przyjaciółki Ci się podoba? Tutaj sytuacja się komplikuje. Przed Tobą trudna decyzja – wybrać przyjaźń czy miłość? Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sama, jednak czy warto rezygnować z przyjaźń na rzecz chłopaka, który nie umie być wierny? Jeśli on zostawi dla Ciebie Twoją przyjaciółkę, to jaką masz pewność, że w przyszłości nie zachowa się w ten sam sposób? Pomyśl też o tym, jak bardzo zranisz swoją koleżankę – zdradzą ją dwie najbliższe osoby. To będzie ogromny cios, dlatego dobrze przemyśl swoją decyzję.

Czytaj także: Wszystko czego nie wiesz o chłopcach

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj