Źródło: Pinterest

Twój były chłopak znalazł sobie nową dziewczynę, a Ty nie możesz się z tym pogodzić? Podpowiadamy, co zrobić w tej sytuacji.

Między Wami wszystko skończone, ale były chłopak nie jest Ci jeszcze obojętny, a na dodatek znalazł sobie nową dziewczynę, z którą jest szczęśliwy? Sprawdź, co powinnaś zrobić w tej sytuacji.

Co zrobić, jeśli Twój były znalazł sobie nową dziewczynę?

Choć po rozstaniu powinnyśmy po prostu zapomnieć o swoim ex i zacząć żyć swoim życiem, to wiemy, że nie zawsze jest to takie proste. Problem ten dotyczy nie tylko ?zwykłych śmiertelników”, ale również i gwiazd (patrz Selena Gomez). Poniżej zamieszczamy kilka wskazówek, jak sobie z tym poradzić.

#1. Pomyśl o złych aspektach Waszego związku

Jeśli to Ty go zostawiłaś to po prostu myśl o tym, dlaczego to zrobiłaś. Jeśli zostałaś porzucona to postaraj się przypomnieć sobie te negatywne momenty, gdy byliście razem (zazwyczaj po rozstaniu myślimy z sentymentem o tym, co było dobre, ale to tylko pogarsza sytuację).

#2. Przestań go obserwować

Zaglądanie na jego profile i patrzenie na zdjęcia, które dodaje z nową dziewczyną to tak naprawdę rozdrapywanie na nowo zabliźnionych ran. To nie ma sensu i może co najwyżej skończyć się porównywaniem z nową partnerką swojego byłego.

#3. Daj sobie czas na ?żałobę”

Czasami same przed sobą udajemy, że wszystko jest w porządku i rozstanie nas nie rusza. Pozwolenie sobie na odżałowanie skończonego związku potrafi zadziałać oczyszczająco. Jeśli potrzebujesz się wypłakać – zrób to. Jeśli masz potrzebę spędzenia całego weekendu w piżamie, jedząc lody i oglądając filmy – nie wahaj się ani chwili. Poświęć dzień lub dwa na przemyślenie i przeanalizowanie wszystkiego jeszcze raz, a także na pogodzenie się z rozstaniem.

#4. Życz mu szczęścia

Zmiana sposobu myślenia jest możliwa, choć oczywiście to prostsze, jeśli Ty rzuciłaś jego, a nie odwrotnie. Jeśli w Waszym związku działo się źle, to ciesz się tym, że teraz to nie Ty masz problem. Może z nową dziewczyną uda mu się stworzyć normalną relację. To także szansa dla Ciebie na spotkanie kogoś wartościowego, kto Cię doceni i pokocha bezgranicznie.

#5. Pomyśl teraz o sobie

Dość już rozpamiętywania przeszłości i skupiania się na byłym chłopaku oraz jego nowej dziewczynie. Zajmij się swoim życiem i zrób wszystko, żeby być szczęśliwą. Skup się na swoich pasjach, spotykaj z ludźmi i staraj się poznać nowe osoby, które oderwą Twoje myśli od smutnych tematów.

Czytaj także: Gdzie poznać nowych ludzi?

były ma nową dziewczynę

Źródło zdjęć: Favim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj