chłopak ma dużo koleżanek
Źródło: https://weheartit.com/entry/144423891

Martwisz się tym, że Twój ukochany ma duże powodzenie u dziewczyn i przez to Wasz związek może ucierpieć? Sprawdź, co możesz zrobić!

Bycie w związku z przystojnym chłopakiem niesie za sobą pewne ryzyko – nie tylko Ty będziesz pod wrażeniem jego urody. Jak sobie poradzić z tym, że Twój partner ma duże powodzenie u płci przeciwnej? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Co robić, gdy Twój chłopak ma duże powodzenie?

Z pewnością nie jest Ci łatwo odnaleźć się w tej sytuacji. Jednakże to od Twojego zachowania zależy tutaj bardzo wiele.

#1. Nie obwiniaj chłopaka o to, że ma duże powodzenie

Robienie chłopakowi wyrzutów z powodu jego powodzenia nie jest dobrym pomysłem. W końcu to nie jest jego wina, że podoba się innym dziewczynom. Spróbuj postawić się na jego miejscu, a może łatwiej będzie Ci się z tym pogodzić.

#2. Porozmawiaj z chłopakiem o tej sytuacji

Szczera rozmowa jest zawsze dobrym pomysłem. Powiedz chłopakowi o swoich obawach, bo tylko w ten sposób on będzie miał możliwość rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości i zapewnić Cię o swoim uczuciu względem Ciebie.

#3. Nie urządzaj chłopakowi scen zazdrości

Nawet, jeśli jesteś świadkiem sytuacji, w której jakaś dziewczyna zaleca się do Twojego ukochanego, spróbuj powstrzymać się od urządzania awantury. On nie odpowiada za zachowanie innych ludzi.

#4. Ciesz się tym, że on wybrał właśnie Ciebie

Oczywiście nie chodzi o to, że masz odczuwać wdzięczność, że on zwrócił na Ciebie uwagę, ale kiedy denerwujesz się, że inne dziewczyny się za nim uganiają, przypomnij sobie, że z nich wszystkich on wybrał właśnie Ciebie.

#5. Nie kontroluj go na każdym kroku

Okaż chłopakowi zaufanie, zamiast na każdym kroku go sprawdzać. Pamiętaj, że tak naprawdę nie jesteś w stanie do niczego go zmusić – gdyby chciał Cię zdradzić, to i tak to zrobi, a Twoja kontrola niczego tu nie zmieni.

Czytaj także: 6 tekstów, które mówi zakochany chłopak

chłopak ma dużo koleżanek
Źródło: https://www.pinterest.at/pin/AVRchooA43jntt52xESAAaNfdWGah42QA5sB9TFJhcphxcw38Z2SvQg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj