Co robić, gdy w przyjaźni wieje nudą?
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/712624341024613130

W Twojej przyjaźni wieje nudą? Podpowiemy Ci, co możesz na to poradzić!

Razem z Twoją przyjaciółką często nie macie o czym rozmawiać i po prostu się nudzicie w swoim towarzystwie? Zamiast rezygnować z tej znajomości, spróbuj o nią zawalczyć. W tym wpisie podpowiemy Ci, co możesz zrobić.

Co robić, gdy w przyjaźni wieje nudą?

#1. Zmieńcie otoczenie

Zawsze spotykacie się w szkole albo u jednej z Was w domu? Spróbujcie coś zmienić! Rutyna może zabić każdą relację, a więc również przyjaźń. Aby do tego nie dopuścić, trzeba wprowadzić jakiś powiew nowości. Zacznijcie od zmiany otoczenia – może spotkacie się w kawiarni albo w galerii?

#2. Spróbujcie czegoś nowego

Nie zawsze zmiana otoczenia wystarczy. Czasami potrzeba czegoś więcej. Zawsze spotykacie się na ploty albo oglądacie seriale? Zaproponuj wspólne wyjście na zakupy, sesję zdjęciową albo pieczenie i dekorowanie ciasteczek. To musi być coś, czego dotąd nie robiłyście.

#3. Odkryjcie wspólną pasję

Jeżeli w Waszej przyjaźni wieje nudą i macie coraz mniej tematów do rozmowy, to musicie odkryć coś nowego! Poszukajcie czegoś, co sprawia Wam radość, a jeśli nic nie przychodzi Wam do głowy, to spróbujcie czegoś nowego i przekonajcie się, czy jest to dla Was ciekawe zajęcie. Może zapiszecie się na siłownię lub kurs fotografii? Dobrym pomysłem jest także wspólny wolontariat – nie dość, że pomożecie potrzebującym, to będziecie miały możliwość zbliżenia się do siebie.

#4. Zróbcie razem coś głupiego

Wspólne przygody i zabawne historie nie tylko umocnią więź między Wami, ale również dostarczą niezapomnianych wspomnień. Każdemu z nas zdarza się czasem zrobić coś głupiego, co po czasie wspominamy ze śmiechem. Pamiętajcie tylko o tym, aby swoim zachowaniem nikomu nie sprawiać przykrości, no i obiecajcie sobie, że to zostanie tylko między Wami. Takie sekrety sprawią, że na nowo zbliżycie się do siebie.

Masz pomysł co jeszcze można zrobić, gdy w przyjaźni wieje nudą? Podziel się swoimi propozycjami w komentarzu!

Czytaj także: Co kupić przyjaciółce na urodziny? TOP 5 pomysłów!

Co robić, gdy w przyjaźni wieje nudą?
Źródło: https://www.instagram.com/p/BsY839QAcYM/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj