Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się, jak spędzić tegorocznego Sylwestra? W tym wpisie znajdziesz kilka ciekawych pomysłów!

Rok 2020 zmienił bardzo wiele w życiu każdego z nas. Zostaliśmy zmuszeni do zmiany naszych nawyków i przyzwyczajeń, kazano nam się izolować i zrezygnować z wielu rzeczy, które dotąd były dla nas naturalne. Nie inaczej będzie podczas tegorocznego Sylwestra. Kilka dni temu rząd obwieścił ograniczenie przemieszczania się od godziny 19:00 w dniu 31 grudnia do godziny 6:00 1-go stycznia. Obowiązuje także zakaz zgromadzeń powyżej 5 osób, co znacznie ogranicza nasze możliwości świętowania Nowego Roku.

Poniżej przedstawiamy pomysły a spędzenie Sylwestra 2020. Mamy nadzieję, że mimo wszystko ten wieczór będzie dla Ciebie udany 🙂

Co robić w Sylwestra 2020?

#1. Impreza online

Co prawda spotkania w mniejszym gronie nie są zabronione, ale jeżeli marzy Ci się impreza w większym gronie, to nie musisz z niej rezygnować. Możesz zorganizować domówkę online. Możecie robić to samo, co robiłybyście na żywo. Z pewnością będzie to ciekawe doświadczenie.

#2. Maraton filmowy

Być może nie jest to najbardziej oryginalny sposób na spędzenie Sylwestra, ale z drugiej strony kiedy nadarzy się ku temu lepsza okazja? Przez całą noc można obejrzeć naprawdę sporo filmów, więc może warto wykorzystać ją na nadrobienie zaległości?

#3. Zaległe zadania

Ostatni dzień roku to idealny moment, aby zrobić coś, na co dotąd nie miałaś czasu. Przygotowałaś sobie na ten rok listę zadań, z której nie wszystko udało Ci się zrealizować? 31 grudnia to idealny moment! Nie posiadasz takiej listy? W takim razie może spróbujesz czegoś nowego, na co wcześniej nie miałaś czasu albo wydawało Ci się to głupie, ale jednak cały czas kusi Cię, aby to zrobić?

#4. Podsumowanie oraz plan na kolejny rok

Jeżeli nie masz pomysłu na to, jak spędzić Sylwestra, to może warto wykorzystać ten dzień na podsumowanie kończącego się roku i przygotowanie planu na rok kolejny. Zastanów się, co udało Ci się zrobić, z czego jesteś duma. Przeanalizuj również, czego nie zrobiłaś i dlaczego to się nie udało. Spróbuj wyciągnąć wnioski, a jeżeli to nadal jest dla Ciebie ważne, to przygotuj sobie plan działania, dzięki któremu w 2021 zrealizujesz wszystkie założone cele.

#5. Codzienne obowiązki

To, że większość społeczeństwa odczuwa potrzebę hucznego świętowania ostatniego dnia roku, nie oznacza wcale, że Ty także musisz się temu podporządkować. Możesz potraktować ten dzień, jak każdy inny, zrobić wszystko, co musisz, iść spać o zwykłej porze, a 1 stycznia obudzić się wypoczętą i pełną energii. W czasie kiedy większość Twoich znajomych będzie odsypiać zarwaną noc, Ty będziesz mogła zająć się pożytecznymi rzeczami.

Jak zamierzasz spędzić tegorocznego Sylwestra? Daj nam znać w komentarzu!

Polecamy: Nigdy nie mów sobie: ?Będę szczęśliwy, kiedy??

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj