Jakie problemy mają otyłe dziewczyny?
Źródło: https://www.instagram.com/tessholliday

Ewelina martwi się, że każdego roku ma takie same postanowienia, których nie udaje jej się spełnić. Co byście jej poradziły?

,,Cześć,

mam na imię Ewelina i mam 16 lat. Piszę do Was w nadziei, że ktoś mi coś podpowie. Każdego roku mam właściwie jedno postanowienie – chcę schudnąć. Niestety wciąż ponoszę klęskę. Sylwester to dla mnie najgorszy dzień w roku. Uświadamia mi, że znowu się nie udało. Najczęściej spędzam go w łóżku z pudełkiem lodów na poprawę humoru.

Mam lekką nadwagę i może to jest problem. Gdybym była otyła, to może miałabym większą motywację, żeby schudnąć. Kiedy patrzę na siebie w ubraniu, to myślę sobie, że nie jest aż tak źle. Umiem się ubrać tak, żeby zatuszować niedoskonałości. Gorzej kiedy to ubranie trzeba zdjąć. Wtedy moim oczom ukazuje się wystający brzuszek, pomarszczona skóra na boczkach i cellulit na pupie. Do tego obwisłe ramiona. Nie wygląda to dobrze. Jestem młoda, a ciało mam zaniedbane.

Próbowałam być na diecie, ale to nie dla mnie. Nienawidzę czuć głodu, a kiedy tak się dzieje jestem zła i źle się czuję. Jak tylko próbuję ćwiczyć, to zaraz mam okres, jestem przeziębiona, gdzieś jadę albo po prostu nie mam czasu i odpuszczam.

Jak to zmienić i wytrwać w swoim postanowieniu? Dajcie jakieś wskazówki, jak udało Wam się schudnąć, pliss!”.

Źródło: Pinterest

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj