Co warto nosić w torebce?

Sprawdź, jakie rzeczy przydają nam się najczęściej, dlatego warto je nosić w torebce.

Torebka nie powinna zbyt dużo ważyć, ale jednocześnie powinna pomieścić w sobie wszystko, czego potrzebujemy. W tym artykule znajdziesz propozycje codziennych niezbędników, które warto nosić zawsze przy sobie, bo w każdej chwili mogą nam się przydać.

Co warto nosić w torebce?

1. Telefon i portfel – teoretycznie mogłabyś sobie bez nich poradzić, jednak współczesny świat ma swoje wymagania. Jedzenia i biletu nie kupisz bez portfela, a za pomocą telefonu możesz się szybko skontaktować z daną osobą,, bądź instytucją.

2. Woda – wiele dziewczyn nie wychodzi bez niej z domu. Uczucie pragnienia potrafi doskwierać, szczególnie gdy jesteśmy zabiegane, a temperatura powietrza jest wysoka. Do sklepu czasami jest daleko, więc warto mieć pod ręką małą butelkę z piciem.

3. Chusteczki higieniczne – możesz ich użyć w wielu sytuacjach. Szczególnie przydają się podczas jedzenia i wtedy, gdy szybko chcesz zetrzeć jakąś plamę.

4. Miętówki – są bardziej praktyczne i dyskretne, niż gumy do żucia. Nieświeży oddech sprawia, że czujemy się niekomfortowo, dlatego aby do niego nie dopuścić, noś przy sobie miętowe drażetki.

5. Żel antybakteryjny – zdarza się, że nie mamy dostępu do bieżącej wody i mydła. Żel w takiej sytuacji je zastąpi. Po jego użyciu nie trzeba wycierać rąk, bo szybko się wchłania. Kosztuje kilka złotych, a znajdziesz go w drogeriach.

6. Pomadka ochronna – latem uchroni usta przed szkodliwymi promieniami UV, a zimną przed zimnym wiatrem. Usta dzięki niej będą nawilżone i chronione.

7. Perfumetka – przydaje się, gdy rano zapomniałyśmy się popsikać zapachem albo gdy wieczorem chcemy odświeżyć zapach wcześniej nałożonych perfum.

Polecamy: 6 cech idealnej torby na plażę

Co warto nosić w torebce?

Źródło zdjęć: Favim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj