Pexels

Sprawdź, jakie książki warto przeczytać w wakacje.

Niedawno na naszej stronie pisałyśmy o wakacyjnej liście rzeczy do zrobienia. Znalazł się tam również punkt dotyczący czytania książek. W tym wpisie przedstawiam tytuły, po które moim zdaniem warto sięgnąć. Oto 6 moich propozycji!

Co warto przeczytać w wakacje?

1. ?Zanim się pojawiłeś” – Jojo Moyes. Być może znacie, ale według mnie to najlepsza książka na świecie. Porusza trudne tematy, nie boi się wyzwań. Opowiada o pięknej miłości i poświęceniu dla kogoś. Podpowiada jak poradzić sobie ze stratą.  Film również polecam.

2. ?Ktoś mnie pokocha – 12 wakacyjnych opowiadań”. Każde opowiadanie jest inne, lecz tak samo wciągające. Zachowuje klimat wakacji i lata. Idealna książka na podróż.

3. Seria ?Rywalki” – Kiera Cass. Jest kilka książek z tej serii i dodatków. To bajkowa opowieść o księciu i zwykłej dziewczynie. O serce księcia rywalizuje kilka kobiet, a o serce głównej bohaterki dwóch mężczyzn. Akcja toczy się jakby w wymyślonym przez autorkę świecie, w którym panują dynastie.

4. ?Hopeless” – Colleen Hoover. Historia o tym jak dwoje ludzi odnajduje się oczami dziewczyny. Powstała też osoba część, gdzie to bohater jest narratorem. Piękna i zarazem brutalna książka.

5. ?Życie stewardessy” – Olga Kuczyńska. Książka umożliwia nam poznanie zawodu stewardessy od kuchni. Autorka prowadzi również profil na FB o tej samej nazwie. Można tam znaleźć ciekawe informacje i wiele zdjęć z przepięknych zakątków świata.

6. ?Opowieść podręcznej” – Margaret Atwood. Na podstawie tej książki powstał również serial. Wstrząsająca historia skłania do przemyśleń na temat roli kobiet i ich powinnościach.

Jakie książki planujecie przeczytać w te wakacje? 🙂

Polecamy: Co robić latem?

Źródło zdjęć: Pixabay

1 KOMENTARZ

  1. Czytałam „Hopeless” ? Super książka! Tym razem zamierzam przeczytać „Wróć, jeśli pamiętasz” i „Wszystkie jasne miejsca”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj