Źródło: Pinterest

Przed Tobą pierwsza randka, ale Ty już myślisz o kolejnej? Sprawdź co zrobić, aby ON zaprosił Cię na drugie spotkanie.

Stało się! Chłopak, któremu dałaś swój numer zadzwonił i zaproponował spotkanie. Euforia Cię rozpiera, ale jednocześnie pojawia się sporo obaw: w co się ubrać, jak się zachować, o czym rozmawiać… W tym wpisie podpowiemy Ci co zrobić, aby spotkanie było udane, a chłopak zaprosił Cię na drugą randkę.

Co zrobić, aby po pierwszej randce ON zaprosił Cię na kolejną?

#1. Bądź radosna, ale bez przesady

Uśmiechaj się i pokaż, że masz pozytywne usposobienie. Spróbuj też sprawić, aby Twój głos miał nieco niższy ton. Większość chłopaków uważa to za bardzo zmysłowe. Mów powoli i staraj się trochę przeciągać słowa, zamiast wyrzucać z siebie wyrazy z prędkością światła. Bądź ciepła i przyjazna, spytaj jak minął mu dzień albo wróć w rozmowie do momentu, w którym się poznaliście.

#2. Pozwól mu wybrać miejsce spotkania

Kiedy chłopak zacznie pytać, gdzie się spotkacie, pozwól jemu zdecydować. Chłopcy lubią mieć poczucie, że wiele od nich zależy i chociaż może w tym wypadku jest to błahostka, to i tak warto dać mu pole do popisu. Możesz powiedzieć, że masz ochotę odkryć nowe miejsce i zdajesz się na niego.

#3. Ubierz się, a nie przebierz

Jednym z większych problemów przed pierwszą randką, jest dobór idealnego stroju. Sukienka, spódnica, a może kombinezon? Długość mini czy jednak midi? Obcasy czy buty na płaskiej podeszwie? Najważniejsze, żebyś czuła się swobodnie. Im mniej będziesz wystylizowana, tym bardziej pokażesz jaka jesteś naprawdę.

#4. Niczego nie planuj

Podczas randki bądź spontaniczna. Oczywiście możesz przygotować sobie kilka awaryjnych tematów, na wypadek gdyby rozmowa się nie kleiła, ale tak naprawdę najlepiej zrobisz idąc na żywioł. W końcu o to właśnie chodzi, aby czuć się swobodnie w swoim towarzystwie.

Mimo wszystko potrzebujesz scenariusza, aby czuć się mniej zestresowana? W takim razie wyobraź sobie przebieg Waszego spotkania, ale nie dołuj się, jeśli w praktyce będzie ono wyglądać zupełnie inaczej.

#5. Naśladuj jego gesty

Język ciała jest wbrew pozorom bardzo ważny. Udowodniono, że najlepiej czujemy się w towarzystwie osób, które zachowują się w podobny sposób. Z tego właśnie powodu powinnaś naśladować jego gesty – pochyl się do przodu, kiedy on to zrobi, oprzyj rękę na udzie, kiedy zauważysz, że jego wylądowała w tym miejscu. Oczywiście rób to subtelnie, aby on nie pomyślał, że go przedrzeźniasz.

#6. Zmniejsz dystans między Wami

Zapach Twoich perfum lub szamponu do włosów może mu skutecznie zawrócić w głowie, pod warunkiem, że je poczuje. Aby było to możliwe, musisz zmniejszyć dystans, który Was dzieli. Usiądź dość blisko niego i przycisz nieco głos, a kiedy on pochyli się w Twoją stronę, zgodnie z poradą z poprzedniego podpunktu, Ty zrób to samo 🙂

#7. Pamiętaj o odpowiednim pożegnaniu

Początek spotkania jest równie ważny, co jego koniec. Spróbuj dotknąć go niby przypadkiem (np. połóż rękę na jego ramieniu) i powiedz, że świetnie się bawiłaś. W zależności od sytuacji możesz pocałować go w policzek, w usta lub po prostu przytulić.

#8. Zarzuć przynętę

Nawiąż do tego, o czym rozmawialiście na spotkaniu i zasugeruj, że warto byłoby się jeszcze spotkać. Może rozmawialiście o jakimś jedzeniu albo ciekawym filmie? Ostatecznie możesz zaproponować kawę w ramach rewanżu, jeśli to on płacił na Waszej pierwszej randce.

Czytaj także: Zakazane tematy na pierwszą randkę

jesienna randka
Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj