chłopak ma dużo koleżanek
Źródło: https://weheartit.com/entry/144423891

Twój chłopak ma dużo koleżanek? Sprawdź, co robić w tej sytuacji.

Każda z nas marzy o wiernym i oddanym chłopaku, dla którego będziemy na pierwszym miejscu. Oczywiście czasami trzeba podzielić się naszą drugą połówką z innymi – np. z jego znajomymi. To zupełnie normalne, że chłopak ma swoich znajomych i my także powinnyśmy ich mieć. Problem pojawia się wtedy, gdy okazuje się, że jego znajomi to w głównej mierze dziewczyny. Jak sobie z tym poradzić?

Co zrobić, gdy chłopak ma dużo koleżanek?

Z pewnością nie jest to dla Ciebie łatwa sytuacja, bez względu na to jak bardzo jesteś wyluzowana i tolerancyjna. Nawet jeśli ufasz swojemu chłopakowi bezgranicznie, to pewnie gdzieś z tyłu głowy pojawia się myśl ?a co, jeśli któraś koleżanka zacznie go podrywać?”.

#1. Powiedz o swoich obawach

Być może czujesz się zawstydzona faktem, że jesteś zazdrosna o koleżanki swojego chłopaka. Dopóki jednak nie powiesz mu o swoich obawach, on się o nich nie dowie (logiczne, prawda?). Szczera rozmowa jest najlepszym rozwiązaniem, bo przecież to nic złego, że zależy Ci na swoim chłopaku i martwisz się, gdy w jego otoczeniu kręci się mnóstwo potencjalnych rywalek.

#2. Ustalcie jakieś zasady

Zastanówcie się wspólnie co można zrobić, abyś Ty czuła się spokojniejsza. Może chłopak mógłby Ci raz na jakiś czas wysłać smsa, kiedy widzi się z koleżankami? A może wystarczy, żeby był w towarzystwie jeszcze jakiegoś kolegi?

#3. Zapoznaj się z nimi

Być może nie masz na to ochoty, ale powinnaś to zrobić, szczególnie jeżeli Twój chłopak Cię do tego namawia. Może jego koleżanki naprawdę są w porządku i znajdziecie wspólny język? Nie tylko zyskasz nowe znajome, ale będziesz też mieć swoją drugą połówkę na oku 🙂

#4. Staraj się o tym nie myśleć

Prawdopodobnie Twoje obawy są bezpodstawne. Twój chłopak jest z Tobą, bo Cię kocha. To, że ma dużo koleżanek może Cię niepokoić, ale przecież wybrał Ciebie, więc o czymś to świadczy. Może nie warto się tak zamartwiać?

#5. Nie zabraniaj mu spotkań z nimi

Z jakiegoś powodu Twój chłopak utrzymuje kontakt z tymi dziewczynami. Byłoby nie fair z Twojej strony, gdybyś próbowała go zmusić go zakończenia tych znajomości. To mogłoby doprowadzić albo do tego, że spotykałby się z nimi w tajemnicy, albo do tego, że czułby się ograniczony i mógłby mieć o to do Ciebie pretensje.

Czytaj także: 5 oznak, że powinnaś dać mu drugą szansę

chłopak ma dużo koleżanek
Źródło: https://www.pinterest.at/pin/AVRchooA43jntt52xESAAaNfdWGah42QA5sB9TFJhcphxcw38Z2SvQg/

2 KOMENTARZE

  1. Byłam kiedyś w związku z takim chłopakiem i nie skończyło się to dobrze, że jedna z tych jego koleżaneczek mi go odbiła….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj