Umówiłaś się na randkę, a chłopak nie przyszedł na spotkanie? Sprawdź, co robić w takiej sytuacji.

Spotkanie z chłopakiem to ogromne wydarzenie dla większości dziewczyn. Wiąże się ono z mnóstwem przygotowań i ze sporym stresem. Chyba jeszcze gorsza jest jednak sytuacja, w której do spotkania nie dochodzi. Zakładasz najlepsze ciuchy, malujesz się by wyglądać idealnie, wymyślasz awaryjne tematy, jedziesz na miejsce spotkania i czekasz z bijącym sercem, a on… nie przychodzi. To chyba najgorszy z możliwych scenariuszy.

Co zrobić, gdy chłopak nie przyszedł na spotkanie?

Pierwszym co przychodzi na myśl to zerwać kontakt. Oczywiście jest to jakieś rozwiązanie – w końcu zostałaś upokorzona. Sytuacje są jednak różne, dlatego przeanalizujmy możliwe opcje.

To miało być Wasze pierwsze spotkanie

Jeśli on nie pojawił się na Waszej pierwszej randce, to powinien mieć ku temu naprawdę poważny powód, żebyś mogła mu wybaczyć. Wyjścia z tej sytuacji masz dwa – pisać albo nie pisać. Ameryki tutaj nie odrywamy 🙂 Jeśli on nie przyszedł na spotkanie i sam się nie odezwał to prawdopodobnie nie odpisze również na Twoją wiadomość. Możesz czuć się przez to jeszcze gorzej, bo pokażesz mu że byłaś, czekałaś i dotknęło Cię to, że on się nie pojawił. Z drugiej strony jest to całkowicie normalne – skoro się umówiliście, to chciałabyś wiedzieć, dlatego on nie przyszedł. Możesz też nie pisać i spróbować o nim zapomnieć, a jeśli sam się odezwie to ewentualnie wtedy zastanowić się, czy dać mu jeszcze jedną szansę.

To miało być Wasze kolejne spotkanie

Tutaj sprawa nieco się komplikuje. W tej sytuacji powinnaś raczej wykluczyć taką możliwość, że Wasza randka była zakładem, a on żartował lub się rozmyślił. W takim wypadku lepszym rozwiązaniem będzie jednak próba kontaktu z chłopakiem i to nie jedna. Oczywiście nie można też przesadzać – 2 telefony i sms pozostawione bez odpowiedzi wystarczą, szczególnie jeśli wiesz, że nic mu się nie stało.

Pamiętaj, że jeśli chłopak nie przyszedł na spotkanie to nie musi od razu oznaczać, że stracił Tobą zainteresowanie. Sytuacje są różne. Mógł zgubić telefon, zostać okradzionym, mógł także mieć wypadek lub w jego życiu mogło wydarzyć się coś złego. W większości przypadków powinien jednak poinformować Cię, co się stało, a jeśli tego nie zrobi, to po prostu spróbuj o nim zapomnieć.

Czytaj także: Wszystko czego nie wiesz o chłopcach

chłopak nie przyszedł na spotkanie

Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

  1. Co o tym sądzić umówiłam się z chłopakiem czekałam na niego pisał zaraz będę później że jest u lekarza a w końcu już idę dzwonił że mam czekać i wogule nie przyjechał ja musiałam czekać do rana na dworcu bo nie mnialam jak wrócić do domu teraz nie odzywam się do niego dlaczego tak postąpił

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj