Twój chłopak nie umie się całować? Sprawdź, co możesz z tym zrobić!

Nie każdy rodzi się mistrzem pocałunku. Czasami tej sztuki trzeba się nauczyć. Jeśli Twój chłopak jest słaby w te klocki to skorzystaj z naszych wskazówek, dzieki którym całowanie się z nim stanie się przyjemnością.

Co zrobić, jeśli chłopak nie umie się całować?

#1. Nie wyśmiewaj go. To najgorsze co możesz zrobić. Jeśli zaczniesz się z niego śmiać to on zamknie się w sobie i będzie tylko gorzej – najczęściej doprowadza to do tego, że chłopak zaczyna unikać tego rodzaju kontaktu.

#2. Nie pouczaj. To trudne zadanie, bo przecież jak inaczej dać chłopakowi do zrozumienia co ma poprawić, jeśli nie mamy go pouczać? Na tym właśnie polega cała sztuka. Trzeba to zrobić w taki sposób, aby kłaść nacisk na te fajne rzeczy, a o reszcie nie wspominać.

#3. Pokaż mu, że można inaczej. Zamiast go pouczać i krytykować, przejmij inicjatywę i po prostu pokaż mu jak Ty to robisz. Bardzo prawdopodobne, że ten rodzaj pieszczot mu się spodoba i sam będzie chciał to powtórzyć.

#4. Chwal go za postępy. Zdania typu ,,uwielbiam, gdy całujesz mnie w ten sposób” potrafią zdziałać cuda. Pochwały sprawią, że chłopak nabierze pewności siebie i chętniej będzie próbował nowych rzeczy.

#5. Ćwicz jak najwięcej! Jak powszechnie wiadomo, trening czyni mistrza, więc daj mu jak najwięcej okazji do szlifowania swoich umiejętności 🙂

Czytaj także: Co robić, żeby związek był udany?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj